Dieta roślinna – jak ją ułożyć, aby poprawić zdrowie i samopoczucie?

dieta roślinnaCzy istnieje idealna dieta wspierająca zdrowie i dobre samopoczucie?

Badania naukowe pokazują, że TAK!!

.

Już samo regularne, codzienne jedzenie orzechów wydłuża nasze życie średnio o 2 lata!! A takich produktów jest więcej!!

Badania pokazują również, że odżywianie oparte na niskoprzetworzonych produktach roślinnych obniża ryzyko zachorowania na nowotwór piersi o 90%!! A to tylko jedna z chorób!!

Dieta roślinna potrafi zahamować, a nawet cofnąć wszystkie choroby cywilizacyjne.

.

W tym temacie nie stać Cię na pomyłkę. Złe odżywianie przyspiesza śmierć Twojego dziecka i Twoją.

.

Czy od jutra masz zrezygnować ze wszystkich swoich ulubionych produktów? Przejść na ścisłą dietę wegańską?

Niekoniecznie! Pewna ilość mięsa jest niegroźna dla organizmu, a z drugiej strony samo wykluczenie mięsa nie jest równoznaczne ze zdrową dietą.

.vegetables-1125420_1280

Na warsztacie omawiam:

4 metody na zbilansowanie diety bez liczenia kalorii i ważenia produktów.

Jak dostarczyć wapń, żelazo i inne minerały?

Które suplementy są konieczne?

Czy soja jest zdrowa?

Praktyczne wskazówki jak poprawić jadłospis, na przykładach uczestników.

To ważne pytania, a odpowiedź na nie to dosłownie sprawa życia albo śmierci.

.

..

 Wykład”Dieta roślinna w praktyce”

.,o

dieta roślinna w praktyceTen warsztat jest dla Ciebie jeśli:

– planujesz ograniczyć jedzenie mięsa i nabiału, ale nie wiesz czym je zastąpić,

– jesteś na diecie roślinnej, ale nie masz pewności czy niczego Ci nie brakuje,

– chcesz czuć się lekko i zdrowo,

– pragniesz, aby Twoja rodzina mniej chorowała,

– chcesz budować zdrowe nawyki żywieniowe w swojej rodzinie,

– nie czuć zmęczenia, mieć więcej energii, lepszą cerę i niewypadające włosy,

– chcesz oczyścić swoje ciało, tak aby być zdrowym i nie przybierać na wadze.

Nikt nie budzi się pewnego dnia otyły i z chorobą serca. Każdego dnia kilkadziesiąt razy decydujemy, o tym co zjemy. Wszystkie te, pozornie małe decyzje wpływają na nasze zdrowie w przyszłości.

.

obiad8

.

Co dostaniesz w cenie webinaru:

– nagranie webinaru (ponad 2 godziny wiedzy i wskazówek),

– praktyczny plik do codziennego monitorowania swojej diety (szybko określisz czego brakuje w Twoich codziennych posiłkach),

– kalkulator ilości wapnia i żelaza w produktach roślinnych,

– 5 przepisów bogatych w wapń do druku,

– pewność, że Twoje codzienne wybory wspierają Twoje zdrowie.

Na indywidualnych konsultacjach za te same informacje zapłaciłbyś 200 zł! Oszczędzasz ponad 60%!

..

.

O mnie

Nazywam się Maria Pabich i uczę świadomego odżywiania.

Poprzez kursy on-line, wykłady i indywidualne konsultacje uczę jak odżywiać się świadomie, aby w pełni cieszyć się życiem i zdrowiem :) Swoją wiedzę opieram na rzetelnych źródłach i aktualnych badaniach naukowych.

Od 5 lat całą rodziną nie jemy mięsa, nasze zdrowie wyraźnie się poprawiło. Hania z bardzo chorowitego dziecka stała się najzdrowszą dziewczynką w przedszkolu.

Wspólnie z mężem uwielbiamy być w ruchu, dużo podróżujemy, kochamy biegi na orientację i startujemy w zawodach na całym świecie. We wszystkich podróżach towarzyszy nam córka Hania oraz roślinny sposób odżywiania :)

.

Gwarancja 100% satysfakcji, albo zwrot pieniędzy!

gwarancja1Kupując Webinar „Dieta roślinna w praktyce” otrzymujesz gwarancję zwrotu pieniędzy w przypadku, gdy nie spełni on Twoich oczekiwań.

Włożyliśmy w niego dużo pracy i jesteśmy przekonani, że treści w nim zawarte są ważne, merytoryczne i przedstawione w przejrzysty i przystępny dla każdego sposób. Jeżeli jednak uznasz, że ten kurs nie spełnia Twoich oczekiwań, to w ciągu 90 dni możesz napisać do nas i poprosić o zwrot środków. Otrzymasz swoje pieniądze z powrotem, bez zbędnych pytań.

Warunek jest tylko jeden: musisz przeczytać wszystkie materiały i zrobić ćwiczenia. Chcemy, aby Twoja decyzja była oparta o pełny materiał, który otrzymujesz.

.

Jeśli masz pytania, napisz do mnie: maria.pabich@jakzdrowozyc.pl

 

REKOMENDACJE

Zobacz opinię osób, które już ze mną współpracowały!

m_zieba

Do Marysi zwróciłam się w celu omówienia diety wegańskiej i sprawdzenia czy obrałam dobry kierunek ku temu. Choć wydawało mi się, że jest ok, bo ograniczyłam wysokoprzetworzoną żywności, to dzięki konsultacji wyraźniej zobaczyłam braki w mojej diecie. Skupiając się na tym co wyeliminować trochę zaniedbałam te grupy produktów, których nie powinno zabraknąć (jak pestki, nasiona, orzechy). Podobał mi się spokój Marysi, cierpliwość w tłumaczeniu i konkret – także to, że przed konsultacją mogłam przesłać moje pytania, co usprawniło rozmowę. Polecam taką konsultacje osobom, które tak jak ja czują, że czas skontrolować czy skorygować swoją codzienną dietę.
Małgorzata Zięba

.ol-ka

Z dnia na dzień moja córka musiała przejść na dietę bezmleczną. Pierwsze dni były bardzo trudne, bo okazało się, że mleko jest zawarte w bardzo wielu produktach. Miałam dużo szczęścia, że trafiłam do Marysi zaraz na początku tej drogi. Marysia krok po kroku wprowadziła mnie w „bezmleczny świat” objaśniając listę produktów, których muszę unikać oraz listę produktów, które pojawiać powinny się jak najczęściej pojawiać na stole. Jestem bardzo wdzięczna za taką dużą porcję wiedzy, podaną w ciekawy i konkretny sposób oraz mnóstwo gotowych przepisów i wskazówek. Po tej rozmowie byłam o wiele spokojniejsza o dietę córki i gotowa do przyrządzenia jej bezmlecznych pyszności:-) Aleksanda

.

kasiaZanim trafiłam do Marysi przez kilka miesięcy starałam się zmienić swoją dietę. W moim wypadku było to trochę z wyboru, a trochę z konieczności, gdyż zdiagnozowano u mnie nietolerancję laktozy. Mimo, iż wydawało mi się że dobrze się odżywiam, wcale nie czułam się lepiej, wręcz przeciwnie zaczęłam częściej chorować. Teraz, dzięki Marysi, wiem że zmiany powinny być wprowadzane stopniowo i w sposób przemyślany. Nie można tak po prostu przestać jeść pewne produkty i nie wprowadzać na ich miejsce innych, które zapobiegną niedoborom witamin i minerałów.

Dzięki analizie obecnie spożywanych posiłków, wiem już co należy poprawić, a Marysia dała mi wiedzę jakie produkty powinnam włączyć do mojej diety. Dodatkowo gotowe przepisy bardzo ułatwiają wdrożenie zmian w codzienną rzeczywistość. Czuję, że jest to dopiero początek mojej drogi, ale mam nadzieję, że Marysia będzie mnie w niej wspierać. Katarzyna Łęcka


.

.

Z wielkim uśmiechem i życzeniami zdrowia,

Maria Pabich

..

 Webinar „Dieta roślinna w praktyce”

.