Jak w dwa tygodnie sprawić, że dziecko będzie chętnie jadło warzywa? Bez zmuszania i namawiania!

Nasza historiaDSC03903

Dziewczynka na zdjęciach i filmie poniżej to moja córka Hania. Jeszcze nie mając dwóch lat moja córka mówiła, że nazywa się Hania Czekolada Pabich Jajo  (jajo pochodziło oczywiście od czekoladowych jajek z niespodzianką). Jako młoda matka popełniłam wiele błędów, a zbyt duża ilość słodyczy była jednym z nich. Dopiero liczne choroby Hani zmusiły mnie do zmiany podejścia do odżywiania.

Warzywa na stałe zagościły w naszym domu i zakochała się w nich cała rodzina. Nawet mała miłośniczka słodyczy, na stałe polubiła warzywa. Teraz nie ma dnia, żeby Hania nie zjadła co najmniej trzech różnych warzyw. Papryka to jej ulubione jedzenie, a o łodygę z brokuła kłóci się z tatą.

Wierzę, że każde dziecko może polubić warzywa, bardzo wiele zależy jednak od nastawienia rodziców. Niestety zdarza się, że rodzice zniechęcają dzieci do warzyw, zupełnie nie zdając sobie z tego sprawy. Sprawdź czy Ty również nie popełniasz takiego błędu!

.

DSC03881Warzywa – dlaczego nam to w ogóle potrzebne?

* Jesteśmy tym co jemy! Zdrowy rozwój całego ciała, mocne kości, ładne włosy, paznokcie, to wszystko zależy od tego, co znajdzie się na talerzu dziecka!

* Chcesz, aby Twoja mała księżniczka zawsze miała taką ładną cerę, czy raczej męczyła się z trądzikiem?

* Cukier i żywność przetworzona blokują układ odpornościowy i powodują choroby. A choroby to opuszczone dni w szkole, niższe wyniki w nauce i gorsza koncentracja.

* Chcesz spędzać z dzieckiem całe wieczory nad książkami, nadrabiając zaległości, które powstały w czasie kolejnej choroby?

* W ogólnym zestawieniu WHO polskie dzieci znalazły się w czołówce najbardziej otyłych na świecie!! Prawie 1/3 dzieci ma nadwagę!

* Chcesz, aby Twoje dziecko różniło się od rówieśników i ciężko mu było nawiązać kontakt? W przedszkolu nie jest to jeszcze tak odczuwalne, ale w szkole dzieci potrafią być bezlitosne.

* Wyrzuć jedzenie, które hamuje rozwój dziecka! Tak, pewnie masz je w lodówce i myślisz, że jest zdrowe dla dziecka? Nie daj się zmylić uśmiechniętemu dziecku z reklamy. Dam Ci listę produktów, których lepiej unikać.

.

.

Twoje dziecko chce jeść tylko słodycze i unika warzyw?

Zastanów się jak często sama jesz warzywa? Czy Twoje dziecko widzi, że robisz to codziennie i sprawia Ci to przyjemność? Dzieci intuicyjnie chcą naśladować swoich rodziców. Zakładają ich buty i ubrania, próbują wsiąść na duży rower lub za kierownicę samochodu. Jedzenie warzyw to taka sama codzienna czynność. Rób to, a dziecko będzie Cię naśladować. Prawda, że proste? :)

Zobacz ten film! Miłość do słodyczy, wcale nie wyklucza jedzenia warzyw :)

.

.

Co znajdziesz w poradniku „Moje dziecko je warzywa”?Hania warzywa

– Nie zmienisz dziecka w królika, ale dzięki tym 14 strategiom pokocha warzywa i będzie miało na nie taką samą ochotę jak na cukierki.

– Nowy sposób mówienia o warzywach, który sprawi, że Twoje dziecko chętnie sięgnie po brokuła i marchewkę. A przygotowane warzywa nie będą już wracały do lodówki.

– Plan działania krok po kroku. Przestaniesz być policjantem pilnującym jedzenia warzyw, staniesz się przewodnikiem, który prowadzi dziecko do fascynującej krainy zdrowego jedzenia.

– Totalna transformacja! Koniec walki z dzieckiem, wreszcie poczujesz ulgę i przyjemność ze wspólnych, zdrowych posiłków!

Wszystko w pliku PDF gotowym do wydruku.

 

Dodatkowe BONUSY!.

1) poradnik „Jak czytać etykiety produktów dla dzieci?” (plik PDF),

2) nagranie szkolenia „Jak zdrowo odżywiać dzieci?” (plik video).

W szkoleniu:
-> dlaczego tak ważne jest wprowadzanie zdrowych nawyków żywieniowych już od dziecka,
-> 3 żywieniowe błędy najczęściej popełnianie przez rodziców i jak ich unikać,
-> moja historia – co zrobiłam, aby moja córka przestała chorować w przedszkolu.

..

 Poradnik „Moje dziecko je warzywa” + BONUSY
Pobierz już dziś!

.

..

O mnie

Nazywam się Maria Pabich i uczę świadomego odżywiania.

Poprzez kursy on-line, wykłady i indywidualne konsultacje uczę jak odżywiać się świadomie, aby w pełni cieszyć się życiem i zdrowiem :) Swoją wiedzę opieram na rzetelnych źródłach i aktualnych badaniach naukowych.

Wspólnie z mężem uwielbiamy być w ruchu, dużo podróżujemy, kochamy biegi na orientację i startujemy w zawodach na całym świecie. We wszystkich podróżach towarzyszy nam córka Hania.

Jako młoda matka popełniłam wiele błędów żywieniowych, przez co moja córka również dużo chorowała. Odkryłam jak ważne jest odpowiednie odżywianie i zakochałam się tym temacie. Dzięki temu, że Hania przestała chorować możemy cieszyć się życiem i podróżować po całym świecie, oraz pomagać innym rodzicom, zadbać o zdrowie ich dzieci.

.

Jeśli masz pytania, napisz do mnie maria.pabich@jakzdrowozyc.pl

.

Gwarancja 100% satysfakcji, albo zwrot pieniędzy!

Gwarancja

Kupując nasz poradnik otrzymujesz gwarancję zwrotu pieniędzy w przypadku, gdy nie spełni on Twoich oczekiwań.

Włożyliśmy w niego dużo pracy i jesteśmy przekonani, że treści w nim zawarte są ważne, merytoryczne i przedstawione w przejrzysty i przystępny dla każdego sposób. Jeżeli jednak uznasz, że ten materiał nie spełnia Twoich oczekiwań, to w ciągu 90 dni możesz napisać do nas i poprosić o zwrot środków. Otrzymasz swoje pieniądze z powrotem bez zbędnych pytań.

.

.

Z wielkim uśmiechem i życzeniami zdrowia,

Marysia i Tomek
..

 Poradnik „Moje dziecko je warzywa” + BONUSY
Pobierz już dziś!

.

.