Potwierdzenie subskrypcji

.

Twój adres e-mail został potwierdzony, dziękujemy! :)

Witamy serdecznie w gronie subskrybentów naszego newslettera. Na potwierdzony adres e-mail będziesz otrzymywać powiadomienia o nowych wpisach z naszej strony, oraz od czasu do czasu inne treści kierowane wyłącznie do osób subskrybujących nasz newsletter. Staramy się, aby wszystkie treści publikowane na naszej stronie były dla Ciebie wartościowe i mamy nadzieję, że dokładnie tak będzie. Jeśli będziesz mieć uwagi, to napisz do nas. Chcemy stale się rozwijać i każda opinia jest dla nas cenna.

.

Ważne!
Aby mieć pewność, że nasze wiadomości będą do Ciebie docierały dodaj adres z którego wysyłany jest newsletter do listy nadawców zaufanych: newsletter[małpa]jakzdrowozyc[kropka]pl. Jeśli tego nie zrobisz wiadomości od nas mogą trafić do Spamu, Ofert lub innych katalogów i nigdy ich nie zobaczysz.

.

Czas na prezenty :)

Jak wzmacniać odporność

.

Czeka już na Ciebie przygotowany przez nas e-book z fantastycznymi przepisami na wyśmienite śniadania. Jesteśmy pewni, że każdy znajdzie w nim coś dla siebie. Możesz go pobrać tutaj: E-book Śniadania do Pokochania (PDF) lub E-book Śniadania do Pokochania (ZIP).

.

.

Ebook o zielonych koktajlachZajrzyj również do naszej książki o zielonych koktajlach. Znajdziesz w niej:
– 24 strony wypełnione wiedzą o zdrowym odżywianiu,
– 32 strony praktycznych porad i wskazówek dotyczących przygotowywania koktajli w domu, na takim sprzęcie, jaki posiadasz,
– 20 znakomitych przepisów.

Wszystko okraszone historiami, przygodami i przemyśleniami z naszego życia prywatnego. Jako subskrybent naszego newslettera możesz skorzystać ze specjalnej zniżki o wartości 10 złotych na tą książkę. Aby z niej skorzystać, zrealizuj przy zakupie kod zniżkowy „ZielonoMi„. Kliknij tutaj po więcej informacji, darmowy fragment książki i inne bonusy: Sekrety Zielonych Koktajli.

.

Jesteś na naszym blogu po raz pierwszy?

Zapraszamy na małą wycieczkę po naszych tematach. Piszemy o:

zdrowym odżywianiu. Na stronie znajdziesz zarówno dużo przepisów na wszelkie pyszności jak i ogólne porady dotyczące zdrowego żywienia.

aktywności fizycznej. Zachęcamy każdego do systematycznego ruchu opisując różne jego formy i dzieląc się konkretnymi wskazówkami i poradami. Opisujemy wrażenia z naszych wyjazdów. Jesteśmy biegaczami, więc sporo informacji dotyczy właśnie biegania.

rozwoju osobistym i duchowym – to ważna część tego kim jesteśmy, dlatego przypominamy Ci, że warto stale nad sobą pracować.

piszemy także o finansach. Podobno pieniądze szczęścia nie dają, ale z pieniędzmi jakoś tak łatwiej się żyje niż bez nich :) Opowiadamy nie tylko o tym jak oszczędzać, ale także jak inwestować pieniądze.

.

Mamy nadzieję, że wśród powyższych tematów znajdziesz coś dla siebie i zostaniesz z nami na dłużej. Serdecznie pozdrawiamy! :)