Dziękujemy za dołączenie do nas!

Nasze darmowe produkty znajdą się za 15 minut w Twojej skrzynce email (proszę sprawdź katalogi oferty, społeczności, itp.).

W międzyczasie (zanim zaczniesz czytać maila) sprawdź, co jeszcze dla Ciebie przygotowaliśmy :).

Jak ograniczyć cukier w diecie dziecka?

Jak sprawić, aby jadło mniej słodyczy?

Bez kłótni i ciągłego pilnowania!

.

Hania

Nasza historia

Dziewczynka na zdjęciach to moja córka Hania. Jeszcze nie mając dwóch lat moja córka mówiła, że nazywa się Hania Czekolada Pabich Jajo  (jajo pochodziło oczywiście od czekoladowych jajek z niespodzianką). Jako młoda matka popełniłam wiele błędów, a zbyt duża ilość słodyczy była jednym z nich.

Każda wizyta u rodziny czy wyjście na spacer wiązały się z kupowaniem słodyczy. Wszyscy znajomi wiedzieli już, że Hania uwielbia czekoladowe jajka i nie przychodzili do nas bez nich. Dopiero liczne choroby Hani zmusiły mnie do zmiany podejścia do odżywiania.

Teraz podczas urodzin kolegów w szkole Hania potrafi zjeść jednego cukierka, a drugiego przynieść dla mnie. Potrafi odmówić słodyczy, kiedy jest nimi częstowana, a nawet zwrócić uwagę dziadkowi, żeby nie jadł tak dużo czekolady.

.

.

WebinarJak ograniczyć cukier w diecie dziecka-.pngCUKIER – dlaczego jest tak niebezpieczny?

* Jeszcze nigdy w historii człowieka cukier nie był tak łatwo dostępny!

* Każdy z nas zjada średnio 50 kg cukru rocznie, to prawie 1 kg tygodniowo!

* To nowa sytuacja i potrzebujemy nowego podejścia do jedzenia słodyczy. Strategie stosowane przez naszych rodziców już się nie sprawdzają. Słodycze z produktu na specjalne okazje stały się naszą codziennością i otaczają nas z każdej strony, rujnując zdrowie nasze i naszych dzieci.

* Ale to nie koniec, cukier ukrywa się w chlebie, ketchupie, serku. Nawet nie zdajesz sobie sprawy ile produktów reklamowanych jako zdrowe dla dziecka, zawiera ilość cukru zagrażającą zdrowiu.

Nadwaga jest w rejonie europejskim najczęściej występującym problemem zdrowotnym wieku dziecięcego!

Ale uwaga, cukier szkodzi również szczupłym dzieciom.

.

Czy zakazać dziecku słodyczy?

20171009_123258Zakazywanie dziecku słodyczy lub udawanie, że one nie istnieją działa tylko do pewnego momentu. Chcesz pilnować dziecka do końca życia? A co się stanie kiedy pójdzie do szkoły lub na urodziny do kolegi?

Słodycze, które widzisz na zdjęciu, należą do Hani. Trzyma je na swojej półce i sama decyduje którego cukierka zje i kiedy. Część tych cukierków leży już prawie rok. Nie chowam ich i nie wydzielam.

Być może zastanawiasz się, jak to się dzieje, że nie znikają od razu?

Na tym właśnie polega zdrowe podejście do słodyczy. Słodycze są i będą, nie da się ich przed dzieckiem ukryć. To, co jako rodzicie musimy zrobić, to nauczyć dziecko jak radzić sobie w świecie pełnym słodyczy. Jak jeść je z umiarem i bez wyrzutów sumienia.

Większość rodziców nie wie jak to zrobić, ponieważ sami nie radzą sobie ze słodyczami. Najpowszechniejsza strategia „od jutra nie jem słodyczy” nigdy się nie sprawdza. Podobne zakazy w stosunku do dziecka będą działały tylko, kiedy na nie patrzysz i je pilnujesz. Jak długo chcesz to robić?

.

Co znajdziesz w wykładzie „Jak ograniczyć cukier w jadłospisie dziecka” ?

CUKIER* Pewność, że posiłki, które podajesz dziecku są rzeczywiście zdrowe, a nie tylko mocno reklamowane.
Dowiesz się jak:
– zamienić produkty, w których ukrywa się cukier, na zdrowe zamienniki?
– czym zastąpić cukier? Co jest lepsze syrop klonowy czy cukier trzcinowy?
– czy zdrowe słodycze są rzeczywiście zdrowe, czy może lepiej ich unikać?

* Spokój i pewność, że dziecko nie zje zbyt dużo słodyczy, nawet w takich trudnych sytuacjach:
– podczas odwiedzin u dziadków,
– urodzin kolegi,
– wizyty znajomych.

.

Każdy dzień to okazja do zmiany. Jeśli teraz jej nie wykorzystasz, to dziecko utrwali sobie złe nawyki i każdego kolejnego dnia coraz trudniej będzie je zmienić.

,.

Wykład „Jak ograniczyć cukier w jadłospisie dziecka?”

Promocyjna cena na dobry początek 29 zł, zamiast 39 zł.

Obejrzyj i zacznij działać już dziś!

.

..

O mnie

Nazywam się Maria Pabich i uczę świadomego odżywiania.

Poprzez kursy on-line, wykłady i indywidualne konsultacje uczę jak odżywiać się świadomie, aby w pełni cieszyć się życiem i zdrowiem :) Swoją wiedzę opieram na rzetelnych źródłach i aktualnych badaniach naukowych.

Wspólnie z mężem uwielbiamy być w ruchu, dużo podróżujemy, kochamy biegi na orientację i startujemy w zawodach na całym świecie. We wszystkich podróżach towarzyszy nam córka Hania.

Jako młoda matka popełniłam wiele błędów żywieniowych, przez co moja córka również dużo chorowała. Odkryłam jak ważne jest odpowiednie odżywianie i zakochałam się tym temacie. Dzięki temu, że Hania przestała chorować możemy cieszyć się życiem i podróżować po całym świecie, oraz pomagać innym rodzicom, zadbać o zdrowie ich dzieci.

.

Jeśli masz pytania, napisz do mnie maria.pabich@jakzdrowozyc.pl

.

Gwarancja 100% satysfakcji, albo zwrot pieniędzy!

Gwarancja

Kupując nasz poradnik otrzymujesz gwarancję zwrotu pieniędzy w przypadku, gdy nie spełni on Twoich oczekiwań.

Włożyliśmy w niego dużo pracy i jesteśmy przekonani, że treści w nim zawarte są ważne, merytoryczne i przedstawione w przejrzysty i przystępny dla każdego sposób. Jeżeli jednak uznasz, że ten materiał nie spełnia Twoich oczekiwań, to w ciągu 90 dni możesz napisać do nas i poprosić o zwrot środków. Otrzymasz swoje pieniądze z powrotem bez zbędnych pytań.

.

.

Z wielkim uśmiechem i życzeniami zdrowia,

Marysia i Tomek
..

Wykład „Jak ograniczyć cukier w jadłospisie dziecka?”

Promocyjna cena na dobry początek 29 zł, zamiast 39 zł.
Obejrzyj i zacznij działać już dziś!

.

.