4 zasady odżywiania rodziny, które zmienią codzienne posiłki w zastrzyk witamin dla ciała i przyjemność dla podniebienia

2

zdrowe odżywianie rodziny
Chcesz zdrowo karmić rodzinę, ale nie wiesz od czego zacząć?

Kiedyś wiedzę o odżywianiu przekazywano w rodzinach z pokolenia na pokolenie. Młode dziewczyny uczyły się od swoich mam i babć, a później intuicyjnie stosowały te same przepisy i nawyki w swojej rodzinie. Jednak czas płynie, mamy coraz więcej nowych odkryć, wiedzy i dostępnego pożywienia. Jeszcze nigdy w historii ludzkości, otaczająca nas rzeczywistość nie zmieniała się tak dynamicznie.

To wszystko sprawia, że rady dawane nam przez babcie są już często nieaktualne. To co dla niej było luksusem, jak mięso czy cukier, teraz jedzone w nadmiarze powoduje szereg chorób.

Aktualnie coraz częściej szukamy wiedzy i przepisów w internecie, a tam można spotkać często bardzo różne i sprzeczne informacje. Nie wiadomo komu wierzyć, a do tego dochodzi presja rodziny, która nie rozumie wyborów młodej matki. Masz prawo czuć się zagubiona!

.

.

Poznaj te 4 zasady, a zdrowe odżywianie rodziny stanie się łatwe i przyjemne jak oglądanie ulubionego serialu

Jestem dietetykiem i autorką kursu on-line Wzmocnij odporność swojego dziecka (w kursie uczestniczyło już prawie 100 kobiet). To głównie rozmowy z tymi dziewczynami uzmysłowiły mi, że młodym matkom brakuje kilku prostych zasad, których będą się trzymać szykując posiłki dla rodziny. Postanowiłam stworzyć coś takiego i oto jest :)

Koniec ze stresem i zastanawianiem się czy wszystko robisz dobrze!

Nie przekażę Ci całej wiedzy o odżywianiu, ale jeśli zaczniesz od solidnych podstaw, to dalej będzie już dużo łatwiej. Te zasady są jak korzenie, które utrzymają silne i stabilne drzewo, w przypadku wiatru nowych wiadomości lub krytyki znajomych czy rodziny.

.

Zapisz się na listę, aby otrzymać zasady zdrowego odżywiania rodziny oraz inne gratisy (dostępne tylko dla czytelników naszego newslettera)..

.

Zobacz opinie naszych czytelników:

Wasz newsletter jest jednym z bardziej wartościowych jakie dostaję. Zachwyciła mnie lista zasad żywienia dla rodziny! Ułożyło mi to parę spraw w głowie. Chętnie będę polecać dalej. Beata

Jak zawsze porcja super wiedzy :-) Dziękuję Marysiu Aneta

.

Znasz kogoś kto również skorzysta z takich informacji? Udostępnij proszę!

2 Responses

 1. Kamil

  Dlaczego nie można od razu np. w pierwszym mailu z tym związanym dostać dostępu do całości tego darmowego poradnika, tylko trzeba czekać? Czy można by to zmienić, proszę?

  Odpowiedz
  • Marysia Pabich
   Marysia Pabich

   Kamil, nie można tego zmienić :) Nie chcę aby to był kolejny darmowy poradnik, który można pobrać w internecie, zapisać na dysku i może kiedyś przeczytać. Sama pobieram w ten sposób materiały i zdecydowana większość niczego nie zmienia w moim życiu, części nawet nie czytam, bo szybko zapominam, że pobrałam.

   Każda z tych zasad wymaga chwili przemyślenia i wprowadzenia w życie, do każdej podpowiadam przepisy. Na koniec jest wszystko w jednym pliku do druku.

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *