Nagrania do medytacji "Odzyskaj spokój i wewnętrzną radość"

Nagrania do medytacji “Odzyskaj spokój i wewnętrzną radość”

Nagrania do medytacji “Odzyskaj spokój i wewnętrzną radość”

Dzięki regularnej medytacji odzyskasz spokój i wewnętrzną radość. Nauczysz się kontrolować swoje emocje, a dzięki temu poprawią się Twoje relacje z rodziną i znajomymi. Wzmocni się także twoja odporność na stres, a Twoje życie będzie spokojniejsze i pełniejsze.

.

Co zawierają nasze nagrania do medytacji?

Nasz zestaw to 6 nagrań do medytacji, każde z nich ma inny wpływ na Twoje emocje i ciało. Możesz je kupić razem, lub osobno.


Tytuł nagrania

Darmowy fragment nagrania

KUP TERAZ

1. Progresywna Relaksacja Ciała/Joga Nidra – zrelaksuj ciało i umysł (dostępna jest również wersja bez podkładu)
Czas trwania: 33 min i 54 sek

Zawiera 5% podatku

2. Głęboka Relaksacja – odnajdź stan głębokiej relaksacji
Czas trwania: 18 min i 50 sek

Zawiera 5% podatku

3. Medytacja Pustej Miski – odkryj uważność oddechu i pozwól aby Cię wyciszyła
Czas trwania: 13 min i 27 sek

Zawiera 5% podatku

4. Medytacja Buddyjska – pogłębiaj uważność i osiągnij samoświadomość
Czas trwania: 14 min i 57 sek

Zawiera 5% podatku

5. Medytacja Wdzięczności – rozbudź poczucie wdzięczności (dostępna jest również wersja bez podkładu)
Czas trwania: 12 min i 26 sek

Zawiera 5% podatku

6. Medytacja “Podróż do Światła i Bezwarunkowej Miłości” – odnajdź bezgraniczną miłość
Czas trwania: 17 min i 4 sek

Zawiera 5% podatku

Dodatkowo otrzymasz instrukcję, zawierającą wskazówki jak przygotować się do medytacji i jak najefektywniej korzystać z powyższych nagrań. Wszystkie nagrania dostaniesz w formie plików mp3.

Nasz zestaw dedykowany jest dla osób początkujących. Mając komplet materiałów będziesz wiedzieć jak zacząć i znikną wątpliwości czy wszystko robisz dobrze. Odniesiesz korzyści z medytacji bez wychodzenia z domu i szukania zorganizowanych zajęć (dzięki temu zaoszczędzisz czas i pieniądze).

.

.

.

Zainteresowaliśmy Cię zakupem? Nie zawiedziesz się 🙂
Kup zestaw wszystkich sześciu nagrań i oszczędź 11 zł.

Zawiera 5% podatku

.

.

.

Nagrania do medytacji – “Odzyskaj spokój i wewnętrzną radość” są dla Ciebie jeśli:

– żyjesz w ciągłym stresie i nie potrafisz się rozluźnić i odpocząć,

– żyjesz w ciągłym pośpiechu dzieląc czas pomiędzy pracę i wychowanie dzieci, zapominając o swoich potrzebach,

– masz poczucie wypalenia i ciągłego zmęczenia,

– chcesz zwolnić i nauczyć się cieszyć chwilą,

–  chcesz wzmocnić swoje poczucie wdzięczności,

– chcesz otworzyć się na miłość,

– chcesz zacząć medytować, ale nie wiesz jaki rodzaj medytacji będzie dla Ciebie właściwy.

.

Kim jesteśmy?

DSC_1250Nazywamy się Marysia i Tomek Pabich, jesteśmy autorami bloga www.jakzdrowozyc.pl, na którym piszemy o tym jak żyć długo i zdrowo. Zachęcamy naszych czytelników do mądrego odżywiania, codziennej porcji aktywności fizycznej, systematycznego rozwoju osobistego i dbania o swoje domowe finanse.

Naszym zdaniem zdrowe odżywianie i aktywność fizyczna są niezbędne, aby cieszyć się zdrowym i sprawnym ciałem przez długie lata. Ale zdrowe ciało to nie wszystko czego potrzebujesz do szczęścia, dlatego piszemy również o rozwoju osobistym.

Rozumiemy rozwój osobisty nie tylko jako poszerzanie wiedzy, zdobywanie kolejnych praktycznych umiejętności i certyfikatów. To oczywiście jest ważne, ale rozwój osobisty to dla nas także praca z własnymi emocjami. Umiejętność zachowania spokoju w stresujących sytuacjach, wdzięczność za to co życie nam przynosi i umiejętność cieszenia się z małych rzeczy każdego dnia.

Jedną z technik, która pomaga nam zapanować nad emocjami, jest medytacja. Praktykujemy ją regularnie i wiemy, że przynosi efekty. Jednak nie jesteśmy ekspertami w tej dziedzinie, dlatego zaprosiliśmy do współpracy Izę Bielnicką z FemiJoga.pl. Iza jest moją nauczycielką jogi, uczestniczyłam także w jej warsztatach i kursie on-line “Kobieta uskrzydlona szczęściem”. Od ponad roku, dwa razy w tygodniu chodzę na zajęci jogi z Izą. Każde zajęcia zaczynają się i kończą 15 minutową medytacją. Dzięki tym zajęciom wracam do domu zrelaksowana i wyciszona. Chcemy, aby każdy mógł poznać to uczucie, dlatego wspólnie z Izą przygotowaliśmy dla Ciebie wspaniałe nagrania do medytacji pod tytułem Odzyskaj spokój i wewnętrzną radość, z których możesz korzystać nie wychodząc domu.
.

Kim jest Iza Bielnicka?Iza Bielnicka-FemiJoga1

Iza Bielnicka jest joginką, medytatorką, mentorką kobiecej duszy, wiedźmą. Z wykształcenia Iza jest genetykiem i biofizykiem. Stosowane i rozwijane przez nią techniki medytacji i samodoskonalenia stanowią unikalne połączenie filozofii wschodu i szamanizmu, oraz najnowszych odkryć naukowych.

Medytuje od 12 lat. Pierwsze poważne próby medytacji podejmowała w Ligmincha International Institute, w stanie Wirginia w USA. Obecnie każdego dnia praktykuje medytację uważności, buddyjską praktykę metta, medytację koherencji kardiologicznej i jogę, która jest medytacją w ruchu.

Od 3 lat Iza uczy medytacji na warsztatach i cotygodniowych zajęciach. Jeśli chcesz poznać Izę bliżej, zajrzyj na jej stronę Femijoga.pl.

.

.

Poznaj opinie osób, które uczestniczyły w medytacjach z IząDSC_0524 (1)

Iza, ogromnie Ci dziękuję za ogrom fantastycznej energii, jaka podzieliłaś się ze mną i pozostałymi uczestniczkami warsztatów w Płocku.”Monika

.

Iza prowadzi nas wgłąb naszych umysłów. Uczy doceniać drobiazgi (jak muzyka czy zapach lawendy), głęboko się relaksować i kochać własne ciała takie jakie są. Chętnie dzieli się swoją wiedzą, nie tylko z zakresu jogi. Te zajęcia są jak podróż do innego miejsca w czasie i przestrzeni, gdzie codzienne problemy przestają być istotne.”Maria

.

Atmosfera ciepła, kobiecości i dużo pozytywnej energii na każdych zajęciach sprawiają, że jest to cudownie spędzony czas.”Beata

.

Mniej się denerwuję, częściej się uśmiecham i postrzegam świat w “różowych okularach. Czekam z niecierpliwością na kolejne zajęcia. To jest tylko mój czas.”Ania

.

Iza, Twój poziom wiedzy i znajomości tematu jest godny podziwu i dlatego, z niecierpliwością czekamy na kolejny Twój warsztat, cokolwiek to będzie :))) Pozytywna Energia i Piękno w kolorze różowym emanuje z Ciebie, aż miło popatrzeć Dziękuję, po stokroć.”Karolina

.

.

Gwarancja 100% satysfakcji, albo zwrot pieniędzy!

GwarancjaKupując nasz zestaw nagrań do medytacji otrzymujesz gwarancję zwrotu pieniędzy w przypadku, gdy nie spełni on Twoich oczekiwań.

Włożyliśmy w nagrania dużo pracy i serca. Jesteśmy przekonani, że regularna medytacja zmieni Twój sposób patrzenia na życie. Jeżeli jednak uznasz, że te nagrania nie spełniają Twoich oczekiwań, to w ciągu 90 dni możesz napisać do nas i poprosić o zwrot środków. Otrzymasz swoje pieniądze z powrotem bez zbędnych pytań.

.

.

.

Zainteresowaliśmy Cię zakupem? Nie zawiedziesz się 🙂
Kup zestaw wszystkich sześciu nagrań i oszczędź 11 zł.

Zawiera 5% podatku

.

.

Z wielkim uśmiechem i życzeniami zdrowia oraz spokoju ducha,

Iza, Marysia i Tomek

.

Fotografie w tekście autorstwa Joanny Grety.

.

Zawiera 5% podatku