Konsultacje dietetyczne dla wegetarian i wegan

.

Każdego dnia zastanawiasz się czy odżywiasz się prawidłowo?

Nie chcesz ryzykować niedoborów białka, wapnia i żelaza?

Im dłużej odkładasz decyzję o prawidłowym zbilansowaniu diety, tym większe prawdopodobieństwo niedoborów i wynikających z nich chorób!

.

Czy gdybym pokazała Ci jeden prosty sposób na zbilansowanie diety, to zdecydowałabyś się na rozmowę ze mną?

Większość ludzi uważa, że wszystkie diety są nieskuteczne i męczące. Tymczasem wcale nie potrzebujesz liczyć kalorii, aby schudnąć. Ani spędzać długich godzin w kuchni, aby zdrowo gotować. Wystarczy przestrzegać kilku prostych zasad, aby mieć pewność, że prawidłowo się odżywiasz, jedząc na co masz ochotę i kiedy masz ochotę.

Nazywam się Maria Pabich i uczę prawidłowego odżywiania. Od ponad 4 lat jestem na diecie roślinnej i wiem, że to doskonałe rozwiązanie. Pracuję jako dietetyk, trenuję biegi na orientację, jestem żoną i mamą 5-letniej Hani. Dzięki diecie roślinnej mam energię na to wszystko.

.

konsultacje dietetyczneDecydując się na konsultację ze mną otrzymujesz:

PEWNOŚĆ, że prawidłowo dbasz o swój organizm, a on odwdzięczy Ci się wysokim poziomem energii i brakiem chorób!

W pakiecie miesięcznym:
* analiza Twojego obecnego jadłospisu,

* na początek godzinna rozmowa ze mną przez internet (skype lub facebook) – omówienie pierwszych zmian,

* jeden prosty sposób na prawidłowe zbilansowanie diety (bez ważenia produktów i liczenia kalorii!),

* kalkulator spożycia żelaza i wapnia (dwóch minerałów szczególnie ważnych w diecie roślinnej),

* konkretne wskazówki, dzięki którym skutecznie zmienisz swoje przyzwyczajenia na zdrowe, przy uwzględnieniu Twoich preferencji smakowych i ulubionych potraw,

* wsparcie mailowe przez cały miesiąc,

* motywacja do przezwyciężenia wymówek,

* na koniec godzinna rozmowa ze mną przez internet – podsumowanie miesiąca i kontrola postępów.

.

Dodatkowy bonus

Do konsultacji dostaniesz gratis wideo-poradnik “Jak szybko przygotować zdrowy lunch do pracy lub szkoły.

W materiale:
* nagranie wideo (prawie dwie godziny wiedzy i inspiracji),
* 31 szybkich i zdrowych przepisów na roślinne lunche do pracy (plik PDF),
* listę zakupów ułatwiających gotowanie (plik PDF),
* szablon do planowania posiłków (plik PDF).

 

.

Chcesz umówić się na konsultacje?

Napisz do mnie!

Otrzymasz ankietę, którą należy wypełnić przed pierwszym spotkaniem. Dzięki temu będę mogła się przygotować i nasza konsultacja będzie bardziej efektywna. Poproszę Cię również o uzupełnianie dzienniczka żywieniowego przez co najmniej 3 dni, oraz wykonanie podstawowych badań.

Cena miesięcznej opieki to 200 zł.

Umów się na konsultację wysyłając maila: maria.pabich@jakzdrowozyc.pl lub dzwoniąc 732-004-797.

.

[divider]REKOMENDACJE[/divider]

Zobacz opinię osób, które już ze mną współpracowały!

m_zieba

Do Marysi zwróciłam się w celu omówienia diety wegańskiej i sprawdzenia czy obrałam dobry kierunek ku temu. Choć wydawało mi się, że jest ok, bo ograniczyłam wysokoprzetworzoną żywności, to dzięki konsultacji wyraźniej zobaczyłam braki w mojej diecie. Skupiając się na tym co wyeliminować trochę zaniedbałam te grupy produktów, których nie powinno zabraknąć (jak pestki, nasiona, orzechy). Podobał mi się spokój Marysi, cierpliwość w tłumaczeniu i konkret – także to, że przed konsultacją mogłam przesłać moje pytania, co usprawniło rozmowę. Polecam taką konsultacje osobom, które tak jak ja czują, że czas skontrolować czy skorygować swoją codzienną dietę.
Małgorzata Zięba sprawyduzejwagi.ontrapages.com

.ol-ka

Z dnia na dzień moja córka musiała przejść na dietę bezmleczną. Pierwsze dni były bardzo trudne, bo okazało się, że mleko jest zawarte w bardzo wielu produktach. Miałam dużo szczęścia, że trafiłam do Marysi zaraz na początku tej drogi. Marysia krok po kroku wprowadziła mnie w “bezmleczny świat” objaśniając listę produktów, których muszę unikać oraz listę produktów, które pojawiać powinny się jak najczęściej na stole. Jestem bardzo wdzięczna za taką dużą porcję wiedzy, podaną w ciekawy i konkretny sposób oraz mnóstwo gotowych przepisów i wskazówek. Po tej rozmowie byłam o wiele spokojniejsza o dietę córki i gotowa do przyrządzenia jej bezmlecznych pyszności:-) Aleksanda

.

kasiaZanim trafiłam do Marysi przez kilka miesięcy starałam się zmienić swoją dietę. W moim wypadku było to trochę z wyboru, a trochę z konieczności, gdyż zdiagnozowano u mnie nietolerancję laktozy. Mimo, iż wydawało mi się że dobrze się odżywiam, wcale nie czułam się lepiej, wręcz przeciwnie, zaczęłam częściej chorować. Teraz, dzięki Marysi wiem, że zmiany powinny być wprowadzane stopniowo i w sposób przemyślany. Nie można tak po prostu przestać jeść pewne produkty i nie wprowadzać na ich miejsce innych, które zapobiegną niedoborom witamin i minerałów.

Dzięki analizie obecnie spożywanych posiłków wiem już co należy poprawić, a Marysia dała mi wiedzę jakie produkty powinnam włączyć do mojej diety. Dodatkowo gotowe przepisy bardzo ułatwiają wdrożenie zmian w codzienną rzeczywistość. Czuję, że jest to dopiero początek mojej drogi, ale mam nadzieję, że Marysia będzie mnie w niej wspierać. Katarzyna Łęcka

.

Zapraszam do kontaktu 🙂

.