Nowa promocja! Konto 360 w banku Millenium z premią 150 złotych

Nowa promocja! Konto 360 w banku Millenium z premią 150 złotych

Nowa promocja! Konto 360 w banku Millenium z premią 150 złotych

Pojawiła się nowa ciekawa promocja konta osobistego na naszym rodzimym rynku – konto 360 w banku Millenium. Samo konto już jest interesujące i plasuje się obecnie w czołówce najlepszych kont w Polsce, a dodatkowo bank pozwala zarobić na nim 150 złotych. Trzeba tylko spełnić kilka naprawdę prostych warunków. My jak zwykle się zapiszemy (choć nie zamknęliśmy jeszcze kont z poprzedniej promocji – walczę o kartę kredytową! :)), w końcu to darmowe 300 złotych (150 razy 2).

W tekście znajdziecie nasze linki partnerskie. Jeżeli z nich skorzystacie zakładając konto, wtedy my otrzymamy za to prowizję. Możecie w ten sposób wesprzeć nas, autorów bloga jakzdrowozyc.pl za darmo, jednocześnie serwując sobie 150 złotych. Przypominam, że nigdy nie polecamy produktów, które nie są tego warte, niezależnie od tego ile moglibyśmy na tym zarobić. W tym przypadku uważamy, że warto się pochylić i wziąć darmową kasę. Za wszystkie założone z naszych linków konta serdecznie dziękujemy :)

.

Poniżej znajdziecie wszystkie informacje potrzebne do podjęcia decyzji i założenia konta (jeżeli się na to zdecydujecie).

.

Dla kogo jest to konto i jakie ma opłaty?

Jeżeli rozglądasz się za nowym kontem, bo stare Ci nie odpowiada, albo chcesz założyć swoje pierwsze konto, to może to być doskonała okazja do tego by to zrobić i zgarnąć przy okazji 150 złotych.

Konto w promocji trzeba założyć razem z kartą debetową VISA. Oto kilka najważniejszych informacji o koncie  360 w banku Millenium i wydawanej do niego karcie:

Zwolnienie z opłat za prowadzenie konta i karty oraz wypłaty z bankomatów następuje w przypadku min. 1 000 zł wpływów miesięcznych na konto (źródło dowolne) i min. 1 płatności kartą do konta w miesiącu (na dowolną kwotę).

  • 0 zł za prowadzenie konta,
  • 0 zł za kartę do konta,
  • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce,
  • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów za granicą,
  • 0 zł za zlecenia stałe i polecenia zapłaty,
  • 0 zł za krajowe przelewy w złotych przez internet i mobilne,
  • 0 zł za przelewy na e-mail lub telefon.

W przypadku nie spełnienia warunków zwalniający z opłat, możemy się nadziać na:

  • 8 zł opłaty za konto (miesięcznie),
  • 7 zł opłaty za kartę debetową (miesięcznie),
  • 0 zł, 1 zł lub 5 zł, w zależności od tego z jakiego bankomatu wypłacamy pieniądze (bankomaty Millenium za darmo, bankomaty BZ WBK i CASH4YOU za 1 zł, reszta za 5 zł).

Warunki zwalniające z opłat za konto i kartę nie są wymagające. Przelew na minimum 1000 zł. może pochodzić z innego Twojego rachunku, rachunku kogoś od Ciebie z rodziny, lub po prostu może to być wpływ od pracodawcy.

Dodatkowo przy okazji zakładania konta bieżącego można również założyć konto oszczędnościowe, które jest oprocentowane obecnie na 3% dla środków nie przekraczających 100 tys. zł. Patrząc na bieżący rynek jest to bardzo dobra oferta w przypadku konta z którego możesz wypłacić pieniądze w dowolnym momencie.

.

Już teraz wiesz, że to konto jest dla Ciebie?

>>>>> KLIKNIJ TUTAJ ABY ROZPOCZĄĆ ZAKŁADANIE KONTA <<<<<

Jeśli chcesz wiedzieć więcej, to poniżej znajdziesz wszystkie potrzebne Ci informacje.

.

Jakie warunki trzeba spełnić, aby otrzymać bonus 150 zł?

Tyle o samym koncie. W przypadku korzystania z promocji warunki prowadzenia konta i karty pozostają takie same, ale aby uzyskać dodatkową premię w wysokości 150 zł trzeba wiedzieć o kilku innych rzeczach:

1. Z promocji mogą skorzystać tylko osoby, które nie są obecnie klientami Banku Millenium i nie były nimi po 1 kwietnia 2015 roku. Czyli jeżeli ktoś był klientem Banku Millenium, ale pozamykał wszystkie produkty przed 1 kwietnia 2015 roku, to jest ok.

2. Promocja trwa do 31 października. Do tego czasu trzeba zarejestrować się na stronie organizatora konkursu (Agora S.A.). Bez tej rejestracji nie ma szansy na premię.

3. Korzystając z linku, który pokaże się po potwierdzeniu rejestracji należy złożyć wniosek o “Konto 360” lub “Konto 360 Student” (dla studentów w wieku 18-26 lat) w banku Millenium. Należy pamiętać o tym, aby w składanym wniosku zaznaczyć zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych (można powiedzieć, że to taka opłata za premię) oraz na przekazanie danych posiadacza rachunku do Agora S.A. – jest to potrzebne do tego, aby organizator konkursu mógł zweryfikować czy konto zostało założone.

4. W ciągu 7 dni od przyznania Ci pierwszej premii (premia będzie wypłacana w 3 etapach) należy na odpowiednim wniosku podać swoje imię i nazwisko, adres zamieszkania i numer założonego konta (link do wniosku będzie znajdował się w wiadomości e-mail przysłanej przez organizatora konkursu na podany przez Ciebie adres e-mail). Na to konto będzie wypłacana premia. Ten wniosek wypełnia się tylko raz, przy pierwszej premii. Kolejne transze są wypłacane na to samo konto.

.

Premię otrzymuje się w 3 transzach

1. Premia pieniężna podstawowa – 50 zł. Otrzymają ją uczestnicy, którzy do dnia 30.11.2015 (włącznie) wykonają co najmniej jedną płatność kartą w sklepie stacjonarnym (nie liczą się zakupy przez internet) na kwotę minimum 360 zł. Można również dokonać kilku transakcji, które w sumie będą miały minimum 360 zł. O przyznaniu premii uczestnik zostanie poinformowany mejlowo i wtedy też trzeba będzie uzupełnić ten wniosek z numerem rachunku w banku Millenium. To ważny krok, bez niego żadna premia nie zostanie wypłacona. Wypłata premii podstawowej nastąpi w dniach 18.11.2015-24.12.2015.

2. Premia pieniężna II – 50 zł. Otrzymają ją uczestnicy, którzy od dnia 01.12.2015 roku do dnia 31.12.2015 roku (włącznie) wykonają wszystkie następujące czynności:
– wykonają co najmniej jedną płatność kartą w sklepie stacjonarnym (nie liczą się zakupy przez internet) na kwotę minimum 360 zł. Można również dokonać kilku transakcji, które w sumie będą miały minimum 360 zł (czyli taki sam warunek jak przy Premii Podstawowej).
– na koncie odnotowany zostanie wpływ wynagrodzenia na kwotę minimum 1000 zł, lub inny wpływ (lub wpływy) na sumaryczną kwotę 1800 zł. Więcej ważnych informacji o tych przelewach za chwilę. Premia zostanie przekazana do dnia 15.01.2016 roku.

3. Premia pieniężna III – 50 zł. Otrzymają ją uczestnicy, którzy od dnia 01.01.2016 roku do dnia 31.01.2016 roku (włącznie) spełnią te same warunki, co dla Premii pieniężnej II. Premia zostanie przekazana do dnia 16.02.2016 roku.

.

.

Teraz uwaga, WAŻNE!

Wynagrodzenie rozumiane jest jako wpływ na konto z tytułu umowy o pracę i innych świadczeń związanych z pracą, świadczenia pieniężnego z ubezpieczenia emerytalnego lub rentowego, z wyłączeniem:
a. wpływów z rachunków własnych Uczestnika, prowadzonych w Banku Millenium,
b. wpływów z rachunków, gdzie nazwa nadawcy przelewu zawiera imię i nazwisko uczestnika lub któregokolwiek ze współposiadaczy rachunku wspólnego prowadzonego dla uczestnika i innego współposiadacza (współposiadaczy), w tym prowadzonych w Banku Millenium,
c. wpływów z rachunków innych klientów detalicznych prowadzonych w Banku Millenium.

To oznacza, że nie możesz zrobić sam sobie przelewu na 1000 zł z innego banku i napisać w tytule “Wynagrodzenie”. Taki przelew nie będzie się liczył. Jeżeli chcesz przelać na konto w Banku Millenium pieniądze z innego swojego konta, to możesz to zrobić, ale wtedy kwota przelewu (lub przelewów w sumie) musi wynosić najmniej 1800 zł. Być może da się wykonać przelew na 1000 zł z tytułem “Wynagrodzenie” z konta kogoś z rodziny lub znajomych, ale nie jestem pewien że to zadziała, więc nie polecam próbować.

.

Pakiety ubezpieczeń do konta i karty – czy muszę je brać?

Przy zamawianiu konta i karty (szczegóły w instrukcji wypełniania wniosku) zostaniecie poinformowani o dwóch ubezpieczeniach, które domyślnie do karty są dołączane. Z jednego z nich można od razu zrezygnować, a z drugiego dopiero później, po założeniu konta.

1. “Pakiet Bezpieczeństwa – dołączany do karty. Nie da się z niego zrezygnować w momencie składania wniosku. Można to zrobić już po otwarciu konta i wydaniu do niego karty (ja tak zrobię, nie jest mi potrzebny). Pakiet Bezpieczeństwa obejmuje pakiet powiadomień SMS o transakcjach dokonanych kartą oraz pakiet ubezpieczeń Ochrona karty. Ilość darmowych SMSów to 25, a później każdy wysłany kosztuje 25 groszy. Pakiet jest BEZPŁATNY przez pierwszy miesiąc od wydania karty, a później kosztuje 3,99 zł miesięcznie.

2. “Pakiet Bardzo Pomocny – dołączany do konta. Dzięki niemu można w ciągu roku 7 razy skorzystać z pomocy w razie awarii sprzętu RTV/AGD/PC, kradzieży z włamaniem, uszkodzenia zamków, zagubienia kluczy, zalania, pożaru lub innego zdarzenia losowego, czy też pomocy medycznej dla siebie lub swojego dziecka w przypadku nieszczęśliwego wypadku lub nagłego zachorowania. Przez pierwszy rok od otwarcia rachunku ubezpieczenie jest BEZPŁATNE, następnie składka wyniesie 4,98 zł miesięcznie. To ubezpieczenie można odkliknąć już na etapie składania wniosku o konto. Ja tego nie zrobiłem, skoro przez pierwszy rok jest darmowe 🙂

.

Jaki sposób zawarcia umowy wybrać?

W trakcie składania wniosku na jednej ze stron zostaniecie poproszeni o wybranie sposobu zawarcie umowy. Do wyboru będziecie mieć trzy opcje. Jedną z nich odradzam, ze względu na jej niską skuteczność i późniejsze problemy.

1. Przelew (ODRADZAM) – konieczne będzie wykonanie przelewu na wskazany rachunek w Banku Millenium w celu weryfikacji Twoich danych osobowych. To bardzo fajna i szybka metoda, ale unikam jej w przypadku promocji, ponieważ często zawodzi. Problem polega na tym, że dane weryfikowane są automatycznie przez komputer i wystarczy jedna mała literówka, jedna niezgodność i wnioski są odrzucane. Miałem już tak wielokrotnie (np. zamiast “20 Stycznia” wpisałem “20Stycznia”), dlatego też powróciłem do sprawdzonego przez lata kuriera lub oddziału.

2. Kurierem (POLECAM) – dokumenty przywozi kurier. Weryfikuje Twoje dane z dokumentem, podpisujesz umowę i załatwione. Ostatnio miałem z tym drobny problem, ponieważ kurier nie wiedział co mam podpisać i gdzie, więc musiałem sam kombinować, ale się udało.

3. Wizyta w oddziale (POLECAM) – z tej ścieżki skorzystam tym razem. To najpewniejsza droga. W oddziale zawsze masz pracownika, któremu można zadać dodatkowe pytania (np. o pakiety ubezpieczeń) i uzyskać odpowiedź. Kurier nic na ten temat wiedzieć nie będzie.

.

Dezycja podjęta? 🙂

>>>>> KLIKNIJ TUTAJ ABY ROZPOCZĄĆ ZAKŁADANIE KONTA <<<<<

.

Jeżeli macie pytania, czegoś nie wyjaśniłem, coś jest jeszcze nieklarowne, to napiszcie w komentarzu czego Wam brakuje. Odpowiem najszybciej jak się da.

Poniżej zamieszczam jeszcze szczegółową instrukcję zakładania konta, choć myślę że większość z Was poradzi sobie i bez niej 🙂

 

 

Jak założyć konto 360 w banku Millenium – instrukcja krok po kroku

1. Po kliknięciu w nasz link otworzy Ci się strona organizatora promocji. Należy na nim wpisać w odpowiednim polu swój adres e-mail, zaznaczyć zgody (ostatnia nie jest wymagana) i kliknąć znajdujący się obok niego przycisk “ZAREJESTRUJ SIĘ”.

k1

2. Na podany adres e-mail przyjdzie wiadomość z regulaminem (załącznik do mejla) i linkiem aktywacyjnym, który należy kliknąć:

k2

3. Po kliknięciu w link otworzy się strona, która będzie zawierała przycisk “PRZEJDŹ NA STRONĘ BANKU” umożliwiający rozpoczęcie składania wniosku o konto i kartę. Należy go kliknąć.

k3

4. Na stronie banku zobaczysz wniosek o otwarcie konta i wydanie karty. W pierwszym polu zaznaczonym na czerwono możesz zmienić konto 360 na Konto 360 Student. Tuż poniżej znajduje się checkbox do ubezpieczenia Pakiet Bardzo Pomocny. Odznacz je, jeżeli go nie chcesz. Trochę niżej i w prawo znajduje się przycisk, który pozwala rozwinąć stronę i wyświetlić więcej informacji o koncie i karcie.

k4

5. Na tej samej stronie, trochę niżej, znajduje się już formularz, który trzeba wypełnić danymi. Najpierw dane osobowe i dane kontaktowe.

k5

6. Na końcu tej samej strony znajdziesz oświadczenia. Jeżeli już teraz rezygnujesz z Pakietu Bardzo Pomocnego, to trzecia zgoda powinna być odznaczona. W prawym dolnym rogu jest przycisk “DALEJ”, który należy kliknąć.

k6

7. Na następnej stronie wypełniamy kilka kolejnych rzeczy. Na początek dane identyfikacyjne:

k7

8. Następnie adres zameldowania:

k8

9. A na końcu sposób zawarcia umowy (po wybraniu “Oddział” trzeba jeszcze wskazać który konkretnie oddział chcemy odwiedzić). Następnie w prawym dolnym rogu strony ponownie klikamy “Dalej”.

k9

 

k10

 

10. Na kolejnym ekranie zobaczysz podsumowanie wszystkich wpisanych wcześniej danych. Sprawdź je, a jeżeli wszystko jest ok, to przeskroluj na dół strony i w prawym dolnym rogu kliknij “Dalej”. Ten krok jest bez obrazka 🙂

11. Na nowej stronie należy wpisać w polu “Kod SMS” sześciocyfrowy numer, który powinniście otrzymać w SMSie. Po wpisaniu kodu z SMSa klikamy “Wyślij” w prawym dolnym rogu.

k11

12. Na ostatnim ekranie zobaczysz instrukcję podpisania umowy. Dla mnie (wybrałem podpisanie umowy w oddziale) wygląda ona tak:

k12

13. Otrzymasz także wiadomość e-mail potwierdzającą złożenie wniosku i zawierającą więcej szczegółów odnośnie kolejnych kroków, jakie musisz wykonać by podpisać umowę:

k13

Teraz pozostaje tylko faktycznie tą umowę podpisać i poczekać na kartę (w przypadku wybrania kuriera kartę przywiezie kurier razem z umową). Dopilnować dobrze spełnienia warunków promocji i czekać na nasz bonus 150 złotych! 🙂

Jeżeli nie chce Ci się wracać do góry po link do wniosku, to jest on również tutaj 🙂

>>>>> KLIKNIJ TUTAJ ABY ROZPOCZĄĆ ZAKŁADANIE KONTA <<<<<

.

Życzymy wszystkim powodzenia!

Marysia i Tomek 🙂

.

Add your comment or reply. Your email address will not be published. Required fields are marked *