Program Partnerski jakzdrowozyc.pl

Posiadasz stronę internetową, bloga, serwis, wydawnictwo lub inne medium sprzedaży internetowej? Możesz w takim razie dołączyć do programu partnerskiego naszego bloga.

Jako uczestnik programu będziesz możesz:

  • polecać i sprzedawać nasze produkty w dystrybucji cyfrowej,
  • zarabiać na prowizjach od sprzedaży,
  • zmieniać życie innych ludzi na lepsze (dokładamy starań, aby wszystkie nasze produkty miały realną wartość i były motorem pozytywnych zmian w życiu naszych klientów).

Chcemy, aby nasze produkty dotarły do jak najszerszego grona ludzi. Wiemy, że sami mamy ograniczony zasięg, ale wspólnie możemy zdziałać o wiele, wiele więcej. Dlatego właśnie przygotowaliśmy nasz program partnerski w taki sposób, jak nasze produkty. Chcemy aby był przynosił realne korzyści naszym partnerom i zachęcał ich do aktywnej sprzedaży.

Dlatego też w naszym programie partnerskim znajdziesz:

  • atrakcyjną prowizję w wysokości 50% zysku netto od sprzedanych towarów i usług,
  • prosty mechanizm zakładania konta partnerskiego i generowania linków partnerskich,
  • przejrzysty system śledzenia sprzedaży,
  • możliwość korzystania ze zniżkowych kuponów partnerskich,
  • zestaw grafik promocyjnych w postaci banerów we wszystkich popularnych rozmiarach,
  • wypłatę wynagrodzenia już od 30 złotych,
  • czas życia Twoich partnerskich ciasteczek to aż 90 dni (jeżeli klient, który trafił na naszą stronę od Ciebie dokona zakupu w ciągu kolejnych 90 dni, to nadal otrzymasz prowizję).

Jeżeli chcesz dołączyć do naszego programu, po prostu załóż konto partnerskie na stronie https://jakzdrowozyc.pl/affiliate-area/ i poczekaj na jego akceptację (zazwyczaj kilka godzin). Gdy Twoje konto zostanie przez nas aktywowane będziesz móc korzystać z linków partnerskich i rozpocząć sprzedaż.

Jeśli to Twój pierwszy program partnerski, lub masz pytania albo wątpliwości, to po prostu napisz do nas i powiedz nam jak możemy Ci pomóc.

.

Kilka słów o nas

Tomek Pabich
Tomek Pabich: Przez 8 lat pracowałem w dużych korporacjach, gdzie zajmowałem się koordynacją projektów (certyfikowany PMP i Six Sigma Black Belt). Podczas mojej kariery nauczyłem się pracować z ludźmi. Przeszedłem wiele szkoleń z umiejętności miękkich, ale to głównie praktyka sprawiła, że potrafię nawiązywać dobre i długotrwałe relacje. W jednej i drugiej pracy prowadziłem szkolenia i wykłady, spotkania biznesowe, kick-offy dla kilkudziesięciu osób. Głównie zajmowałem się jednak prowadzeniem projektów.
Jestem licencjonowanym instruktorem lekkoatletyki oraz orientacji sportowej. Od kilku lat prowadzę treningi dla dzieci i młodzieży w klubie sportowym UKS Azymut Pabianice. Organizuję zajęcia i treningi podczas obozów sportowych. Jestem również trenerem kadry polsku juniorów w biegu na orientację.
Płynnie posługuję się językiem angielskim. Odkąd urodziła się nasza córka mówię do niej cały czas po angielsku, wychowując w ten sposób dwujęzyczne dziecko 🙂 Efekty są niesamowite 🙂

Marysia Pabich
Marysia Pabich: Od kilku lat fascynuję się zdrowym odżywianiem i wpływem diety na zdrowie i samopoczucie człowieka. Wprowadziłam ogromne zmiany w swojej kuchni i opracowałam wiele przepisów na proste i zdrowe dania. Jestem matką małego przedszkolaka dlatego szczególnie interesuje mnie odżywianie dzieci pod kątem wzmacniania ich odporności oraz odżywianie sportowców. Od prawie dwudziestu lat biegam na orientację i pracuję w Uczniowskim Klubie Sportowym jako trener i wychowawca, prowadząc treningi i organizując wakacyjne obozy.

.

.

Zapraszamy do współpracy!
Marysia i Tomek 🙂

DSC_1151

fot. Joanna Greta

Add your comment or reply. Your email address will not be published. Required fields are marked *