Strona Główna - ELEMENTOR - Jak Zdrowo Żyć
  • 20 Stycznia 53/30, 95-200 Pabianice
  • maria.pabich@jakzdrowozyc.pl

  • 732-004-797


#zdrowe dziecko #zdrowa rodzina

ZDROWA RODZINA

Pomagam pojedynczym osobom i całym rodzinom odżywiać się prawidłowo i cieszyć się życiem dzięki doskonałemu zdrowiu.

Dietetyk on-line

dla Dorosłych i Dzieci

Odżywiaj zdrowo siebie i swoją rodzinę. Odzyskaj zdrowie dobre i samopoczucie. Naucz dzieci jeść różnorodnie i zdrowo.

Nauczę Cię nie tylko co jeść, kiedy i dlaczego, ale także jak usprawnić gotowanie i szybko przygotowywać posiłki. Podpowiem jak połączyć pracę i wychowywanie dzieci ze zdrowym odżywianiem i sportem. To wszystko aby poprawić Twoje zdrowie i jakość życia. Znikające kilogramy będą przyjemnym skutkiem ubocznym.

Nie liczę kalorii i nie układam gotowych jadłospisów, stawiam na stałą zmianę nawyków żywieniowych. Wierzę, że odżywianie to kluczowy element naszego zdrowia. Codzienne posiłki mają ogromny wpływ na nasze samopoczucie każdego dnia, dzisiaj, jutro, za dziesięć i za pięćdziesiąt lat.

Poznaj szczegóły oferty

Specjalizuję się w

Odżywianiu
Dzieci

Zdrowym
Odchudzaniu

Zapobieganiu Chorobom Dietozależnym

Wzmacnianiu Odporności

Dietach
Roślinnych


Zobacz Ofertę

To są nasze rekomendacje

Poznaj opinie naszych klientów

Client Logo

Jestem bardzo zadowolona z usług jakie oferuje Marysia. Mimo, że nie spotykamy się osobiście to rozmowy, które prowadzimy dają mi poczucie, że jestem zaopiekowana pod kątem dietetycznym. Podchodzi bardzo indywidualnie do mnie i do mojej córki. Od Marysi bije pełen profesjonalizm i ogromna wiedza dotycząca diety i żywienia. Bardzo się cieszę, że z naszej współpracy.

NATALIA
Client Logo

Serdecznie polecam konsultacje z Marysia! Podoba mi się uważność Marysi na nasze potrzeby, analizowanie na bieżąco trudności, braków w diecie oraz ciekawe patenty na zachęcenie dzieci do jedzenia warzyw. Cenię sobie też jej przykłady z historii odżywiania jej rodziny i poczucie humoru.

ALEKSANDRA
Client Logo

Jestem szczęśliwa, że zdecydowałam się na konsultacje z Marią. Poradników dietetycznych jest od groma, jednak nic nie zastąpi rozmowy i pochylenia się nad własnym odżywianiem. Oferowane przez Marię konsultacje to krok do zdrowia, a nie do wyrzeczeń. Gorąco i zdrowo polecam!

ELA
Client Logo

To co przekonało mnie to brak pomysłów opartych na liczeniu kalorii, a obiecana racjonalna zmiana sposobu żywienia. I jak się okazało był to strzał w 10tkę. Udało się przełamać impas i zrzucić kolejne 5 kg w 2 miesiące, a poziom ciśnienia wydaje się coraz bardziej stabilizować.
Uważam, że skorzystanie z usług Marysi powinno być obowiązkowe dla każdego sceptyka dietetycznego, tak aby przekonać się, że po prostu można. Ja ze swojej strony gorąco polecam skorzystanie z usług, bo naprawdę warto, a wyniki mówią same za siebie

RADEK
Client Logo

Review TextZmieniliśmy sposób żywienia całej naszej rodziny, poprawiło się nasze samopoczucie i przede wszystkim zaczęliśmy mieć kontrolę nad tym, co jemy. Pozbyłam się towarzyszącego mi od dawna poczucia winy, że źle karmię swoje dzieci. Widzę ogromną poprawę naszego komfortu życia, ale przede wszystkim wiem, że to była jedna z ważniejszych cegiełek budujących zdrowie moich dzieci na przyszłość. Zdecydowanie life changing experience.Jeszcze raz dziękuję i będę polecać wszystkim!

ZUZANNA
Client Logo

Bardzo polecam konsultacje z Marysią, uczy samodzielnego myślenia, podpowiada jak małymi krokami zmienić swój sposób żywienia. Dzięki niej zrozumiałam swoje podstawowe błędy, wsłuchałam się w swój organizm i zdecydowanie czuję się lepiej.

MONIKA
Client Logo

Marysia uczy szczegółowej obserwacji siebie, swoich zwyczajów żywieniowych, nawyków, a następnie krok po kroku pomaga zamienić te, które są dla nas szkodliwe, na te zdrowe i wspierające nas. U Marysi wypracowuje się nawyki na resztę życia. Dzięki jej poradom zmieniam nie tylko swoje nawyki, ale również pozostałych członków rodziny. Z całego serca polecam współpracę z Marysią!

JOANNA
Client Logo

Z czystym sercem POLECAM konsultacje! Bardzo profesjonalne podejście i jednocześnie bardzo przyjazna atmosfera. Pani Maria uczy jak samemu zadbać o to by w diecie było wszystko co najlepsze. Konkretne wskazówki poparte badaniami, a nie rzucanie stereotypowymi hasłami bez sensownych uzasadnień z jakimi spotkałam się wcześniej u innych ‘dietetyków’. Jestem bardzo zadowolona.

JUSTYNA


Zobacz Ofertę

Jeżeli podobał Ci się ten artykuł, to zapisz się na nasz newsletter aby nie przegapić następnych. Nie wysyłamy spamu i nikomu nie udostępnimy Twojego adresu e-mail, obiecujemy 🙂

Masz pytania lub wątpliwości?

Zapisz się na bezpłatną rozmowę wstępną


ZAREZERWUJ TERMIN

O MNIE

Nazywam się Maria Pabich i jestem dietetykiem.
Wierzę, że odżywianie to kluczowy element naszego zdrowia. Codzienne posiłki mają ogromny wpływ na nasze samopoczucie każdego dnia, dzisiaj, jutro, za dziesięć i za pięćdziesiąt lat.

KONTAKT

  • ul. 20 Stycznia 53/30 95-200 Pabianice
  • tel. 732-004-797

FACEBOOK FEED

An access token is required to request this resource.

©2020. ProjektVision. Wszystkie prawa zastrzeżone.


Kontakt


Współpraca


Mapa strony


Polityka Prywatności