Jak w dwa tygodnie sprawić, że dziecko będzie chętnie jadło warzywa?

Kopia OTO warzywa

Nasza historiaDSC03903

Dziewczynka na zdjęciach i filmie poniżej to moja córka Hania. Jeszcze nie mając dwóch lat moja córka mówiła, że nazywa się Hania Czekolada Pabich Jajo  (jajo pochodziło oczywiście od czekoladowych jajek z niespodzianką). Jako młoda matka popełniłam wiele błędów, a zbyt duża ilość słodyczy była jednym z nich. Dopiero liczne choroby Hani zmusiły mnie do zmiany podejścia do odżywiania.

Warzywa na stałe zagościły w naszym domu i zakochała się w nich cała rodzina. Nawet mała miłośniczka słodyczy, na stałe polubiła warzywa. Teraz nie ma dnia, żeby Hania nie zjadła co najmniej trzech różnych warzyw. Papryka to jej ulubione jedzenie, a o łodygę z brokuła kłóci się z tatą.

Wierzę, że każde dziecko może polubić warzywa, bardzo wiele zależy jednak od nastawienia rodziców. Niestety zdarza się, że rodzice zniechęcają dzieci do warzyw, zupełnie nie zdając sobie z tego sprawy. Sprawdź czy Ty również nie popełniasz takiego błędu!

.

DSC03881Warzywa – dlaczego nam to w ogóle potrzebne?

* Jesteśmy tym co jemy! Zdrowy rozwój całego ciała, mocne kości, ładne włosy, paznokcie, to wszystko zależy od tego, co znajdzie się na talerzu dziecka!

* Chcesz, aby Twoja mała księżniczka zawsze miała taką ładną cerę, czy raczej męczyła się z trądzikiem?

* Cukier i żywność przetworzona blokują układ odpornościowy i powodują choroby. A choroby to opuszczone dni w szkole, niższe wyniki w nauce i gorsza koncentracja.

* Chcesz spędzać z dzieckiem całe wieczory nad książkami, nadrabiając zaległości, które powstały w czasie kolejnej choroby?

* W ogólnym zestawieniu WHO polskie dzieci znalazły się w czołówce najbardziej otyłych na świecie!! Prawie 1/3 dzieci ma nadwagę!

* Chcesz, aby Twoje dziecko różniło się od rówieśników i ciężko mu było nawiązać kontakt? W przedszkolu nie jest to jeszcze tak odczuwalne, ale w szkole dzieci potrafią być bezlitosne.

* Wyrzuć jedzenie, które hamuje rozwój dziecka! Tak, pewnie masz je w lodówce i myślisz, że jest zdrowe dla dziecka? Nie daj się zmylić uśmiechniętemu dziecku z reklamy. Dam Ci listę produktów, których lepiej unikać.

.


.

 Poradnik “Moje dziecko je warzywa” + BONUSY

Oferta specjalna 57 zł zamiast 99 zł tylko dla czytelników mojego newslettera!

Zawiera 5% podatku

.


.

Twoje dziecko chce jeść tylko słodycze i unika warzyw?

Zastanów się jak często sama jesz warzywa? Czy Twoje dziecko widzi, że robisz to codziennie i sprawia Ci to przyjemność? Dzieci intuicyjnie chcą naśladować swoich rodziców. Zakładają ich buty i ubrania, próbują wsiąść na duży rower lub za kierownicę samochodu. Jedzenie warzyw to taka sama codzienna czynność. Rób to, a dziecko będzie Cię naśladować. Prawda, że proste? 🙂

Zobacz ten film! Miłość do słodyczy, wcale nie wyklucza jedzenia warzyw 🙂

.

.

Co znajdziesz w pakiecie “Moje dziecko je warzywa”?Moje Dziecko Je Warzywa

Nagranie + poradnik PDF

– Nie zmienisz dziecka w królika, ale dzięki tym 14 strategiom pokocha warzywa i będzie miało na nie taką samą ochotę jak na cukierki.

– Nowy sposób mówienia o warzywach, który sprawi, że Twoje dziecko chętnie sięgnie po brokuła i marchewkę. A przygotowane warzywa nie będą już wracały do lodówki.

– Plan działania krok po kroku. Przestaniesz być policjantem pilnującym jedzenia warzyw, staniesz się przewodnikiem, który prowadzi dziecko do fascynującej krainy zdrowego jedzenia.

– Totalna transformacja! Koniec walki z dzieckiem, wreszcie poczujesz ulgę i przyjemność ze wspólnych, zdrowych posiłków!

 

Dodatkowe BONUSY!.

1) poradnik “Jak czytać etykiety produktów dla dzieci?” (plik PDF),

2) nagranie szkolenia “Jak zdrowo odżywiać dzieci?” (plik video).

W szkoleniu:
-> dlaczego tak ważne jest wprowadzanie zdrowych nawyków żywieniowych już od dziecka,
-> 3 żywieniowe błędy najczęściej popełnianie przez rodziców i jak ich unikać,
-> moja historia – co zrobiłam, aby moja córka przestała chorować w przedszkolu.

..

 Poradnik “Moje dziecko je warzywa” + BONUSY

Oferta specjalna 57 zł zamiast 99 zł tylko dla czytelników mojego newslettera!

.

Zawiera 5% podatku

..

Zobacz opinie osób, które wypróbowały moich sposobów

Otrzymałam bardzo fachowa wiedzę, świetne pomysły i mnóstwo nowych przepisów. Jestem bardzo zadowolona z kontaktu z Marysia. Dzięki jej wsparciu udało mi się przekonać mojego 6-letniego uparciucha do smakowania zielonych warzyw i rozbudziłam w nim (choć trochę) zainteresowanie różnymi produktami. Gorąco polecam!! Katarzyna

Dzięki poradnikowi Marysi, w którym dzieci zaczynają smakować warzywa od porcji paznokcia, trójka moich dzieci je po miesiącu normalnie warzywa. Jedzą je na tyle, że zapomniałam już o tym, że córka nie jadła prawie wcale, syn bardzo malutko, a najmłodsza nie jadła, bo nie było ich na stole. Zuzanna

Kalarepa polubiona 2. dnia. Placki z cukinią i szpinakiem podane oficjalnie. Niestraszny jest już koperek i sałata. Pęczak zjedzony z apetytem. Brak pozwolenia na zjedzenie ciastka przyjęte z lekkim rozczarowaniem, nie z rykiem. Powąchana papryka. A moja opadnięta szczęka nadal leży na podłodze. Wiem że to początek drogi, ale chcę napisać Ci to, co myślę już po raz setny chyba: DZIĘKUJĘ! Anna

Podoba mi się uważność Marysi na nasze potrzeby, analizowanie na bieżąco trudności, braków w diecie oraz ciekawe patenty na zachęcenie dzieci do jedzenia warzyw. Bardzo cenna jest dla mnie metoda małych kroków, wprowadzania powoli (ale na stałe) zdrowych nawyków. W ciągu tych kilku miesięcy zaczęliśmy jeść dużo więcej warzyw, owoców, strączków, zielonych liści, orzechów. Przepisy i inspiracje od Marysi są proste, smaczne i szybkie w wykonaniu. Cenię sobie też jej przykłady z historii odżywiania jej rodziny i poczucie humoru. Ola

Zmieniliśmy sposób żywienia całej naszej rodziny, poprawiło się nasze samopoczucie i przede wszystkim zaczęliśmy mieć kontrolę nad tym, co jemy. Jednak poza mierzalnymi wynikami Maria daje coś więcej – prostotę przekazu. Dzięki niej przestałam czuć się zagubiona w gąszczu informacji i pozbylam się towarzyszącego mi od dawna poczucia winy, że źle karmię swoje dzieci. Teraz po prostu wiem co jest ważne i mogę tę wiedzę dopasować do swojej aktualnej sytuacji. Widzę ogromną poprawę naszego komfortu życia, ale przede wszystkim wiem, że to była jedna z ważniejszych cegiełek budujących zdrowie moich dzieci na przyszłość. Zdecydowanie life changing experience. Jeszcze raz dziękuję i będę polecać wszystkim! Zuzanna

 


Kopia OTO warzywa


DSC_3046_SocialMedia

.

O mnie

Nazywam się Maria Pabich i uczę świadomego odżywiania.

Poprzez kursy on-line, wykłady i indywidualne konsultacje uczę jak odżywiać się świadomie, aby w pełni cieszyć się życiem i zdrowiem 🙂 Swoją wiedzę opieram na rzetelnych źródłach i aktualnych badaniach naukowych.

Wspólnie z mężem uwielbiamy być w ruchu, dużo podróżujemy, kochamy biegi na orientację i startujemy w zawodach na całym świecie. We wszystkich podróżach towarzyszy nam córka Hania.

Jako młoda matka popełniłam wiele błędów żywieniowych, przez co moja córka również dużo chorowała. Odkryłam jak ważne jest odpowiednie odżywianie i zakochałam się tym temacie. Dzięki temu, że Hania przestała chorować możemy cieszyć się życiem i podróżować po całym świecie, oraz pomagać innym rodzicom, zadbać o zdrowie ich dzieci.

.

Jeśli masz pytania, napisz do mnie maria.pabich@jakzdrowozyc.pl

.

.

.

.


 

Add your comment or reply. Your email address will not be published. Required fields are marked *