Webinar on-line
Jak zachęcić dzieci do jedzenia warzyw?


Spotkanie na zoom

Zapisz się, aby uzyskać dostęp do webinaru


Icon

Nagranie webinaru

Przestaniesz być policjantem pilnującym jedzenia warzyw, staniesz się przewodnikiem, który prowadzi dziecko do fascynującej krainy zdrowego jedzenia.

20:00

20:15

20:30

20:45

Jak zdrowo odżywiać rodzinę?

Jakie są etapy rozwoju dzieci i na co zwrócić uwagę w każdym z nich?

Dlaczego dzieci wybrzydzają?

Co sprawia, że dzieci nie chcą jeść warzyw? Czym jest neofobia?

Jak wspierać dzieci w próbowaniu nowych smaków?

Jak rozmawiać z dziećmi i jakich błędów nie popełniać?

Pytania

Czas na Twoje pytania i wątpliwości

Plan spotkania

Zarezerwuj 60 minut z dostępem do komputera. Nie musisz niczego instalować. Widzimy się na zoom.

Zapisz się na webinar

Nie przegap tej okazji, by dowiedzieć się, jak sprawić, że jedzenie warzyw stanie się przyjemnością, a nie wyzwaniem.


Zapisz się już teraz na bezpłatny webinar i zacznij kształtować zdrowsze nawyki żywieniowe swojej rodziny!

Warzywa – dlaczego nam to w ogóle potrzebne?

Jesteśmy tym co jemy! Zdrowy rozwój całego ciała, mocne kości, ładne włosy, paznokcie, to wszystko zależy od tego, co znajdzie się na talerzu dziecka!


Chcesz, aby Twoja mała księżniczka zawsze miała taką ładną cerę, czy raczej męczyła się z trądzikiem?


Cukier i żywność przetworzona blokują układ odpornościowy i powodują choroby. A choroby to opuszczone dni w szkole, niższe wyniki w nauce i gorsza koncentracja.


Chcesz spędzać z dzieckiem całe wieczory nad książkami, nadrabiając zaległości, które powstały w czasie kolejnej choroby?


W ogólnym zestawieniu WHO polskie dzieci znalazły się w czołówce najbardziej otyłych na świecie!! Prawie 1/3 dzieci ma nadwagę!


Wyrzuć jedzenie, które hamuje rozwój dziecka! Tak, pewnie masz je w lodówce i myślisz, że jest zdrowe dla dziecka? Nie daj się zmylić uśmiechniętemu dziecku z reklamy.

Zapisz się na webinar

Twoje dziecko chce jeść tylko słodycze i unika warzyw?

Jeszcze nie mając dwóch lat moja córka mówiła, że nazywa się Hania Czekolada Pabich Jajo (jajo pochodziło oczywiście od czekoladowych jajek z niespodzianką).


Jako młoda matka popełniłam wiele błędów, a zbyt duża ilość słodyczy była jednym z nich. Dopiero liczne choroby Hani zmusiły mnie do zmiany podejścia do odżywiania (lepiej nie czekaj tak długo!).


Warzywa na stałe zagościły w naszym domu i zakochała się w nich cała rodzina. Nawet mała miłośniczka słodyczy, na stałe polubiła warzywa. Teraz nie ma dnia, żeby Hania nie zjadła co najmniej trzech różnych warzyw. Papryka to jej ulubione jedzenie, a o łodygę z brokułu kłóci się z tatą.


Wierzę, że każde dziecko może polubić warzywa, bardzo wiele zależy jednak od nastawienia rodziców. Niestety zdarza się, że rodzice zniechęcają dzieci do warzyw, zupełnie nie zdając sobie z tego sprawy. Sprawdź czy Ty również nie popełniasz takiego błędu!

Otrzymałam bardzo fachowa wiedzę, świetne pomysły i mnóstwo nowych przepisów. Jestem bardzo zadowolona z kontaktu z Marysia. Dzięki jej wsparciu udało mi się przekonać mojego 6-letniego uparciucha do smakowania zielonych warzyw i rozbudziłam w nim (choć trochę) zainteresowanie różnymi produktami. Gorąco polecam!!

Katarzyna

Zuzanna

Dzięki poradnikowi Marysi, w którym dzieci zaczynają smakować warzywa od porcji paznokcia, trójka moich dzieci je po miesiącu normalnie warzywa. Jedzą je na tyle, że zapomniałam już o tym, że córka nie jadła prawie wcale, syn bardzo malutko, a najmłodsza nie jadła, bo nie było ich na stole.

Anna

Kalarepa polubiona 2. dnia. Placki z cukinią i szpinakiem podane oficjalnie. Niestraszny jest już koperek i sałata. Pęczak zjedzony z apetytem. Brak pozwolenia na zjedzenie ciastka przyjęte z lekkim rozczarowaniem, nie z rykiem. Powąchana papryka. A moja opadnięta szczęka nadal leży na podłodze. Wiem że to początek drogi, ale chcę napisać Ci to, co myślę już po raz setny chyba: DZIĘKUJĘ!

Sprawdź opinie o pracy ze mną :)

W ciągu tych kilku miesięcy zaczęliśmy jeść dużo więcej warzyw, owoców, strączków, zielonych liści, orzechów. Przepisy i inspiracje od Marysi są proste, smaczne i szybkie w wykonaniu. Cenię sobie też jej przykłady z historii odżywiania jej rodziny i poczucie humoru.

Ola

Nie przegap tej okazji, by dowiedzieć się, jak sprawić, że jedzenie warzyw stanie się przyjemnością, a nie wyzwaniem.


Zapisz się już teraz na bezpłatny webinar i zacznij kształtować zdrowsze nawyki żywieniowe swojej rodziny!

Zapisz się, aby uzyskać dostęp do webinaru

Nagranie webinaru

Webinar na zoom (online)

Jak zachęcić dzieci
do jedzenia warzyw?

IconIcon