Dietetyk Pabianice i on-line

Wspólnie rozwiejemy wszystkie Twoje wątpliwości i znajdziemy sposób odżywiania najlepszy dla Ciebie i Twojej rodziny

Odzyskaj zdrowie i dobre samopoczucie

1) Jak gotować szybko i zdrowo. Tak robić zakupy i planować posiłki, aby skończyło się jedzenie byle czego w biegu. Popracujemy nad zmianą codziennych nawyków, aby zawsze mieć czas na zdrowy posiłek.

2) Jak podnieść poziom energii, odzyskać lekkość w ciele, pozbyć się ciągłego bólu głowy i senności w ciągu dnia.

3) Jak odżywiać się zgodnie z potrzebami Twojego organizmu. Pokaże Ci proste sposoby na bilansowanie codziennych posiłków. Zdrowe włosy, skora i paznokcie, bez tony kosmetyków.

4) Jak przestać podjadać słodycze i włączyć w to miejsce więcej warzyw i kasz. Pokażę Ci też zdrowe zamienniki słodyczy dla całej rodziny.

5) Jak się odchudzać bez liczenia kalorii, spędzania całego dnia w kuchni i bez gotowania trzech różnych obiadów. Jak to zrobić mając dzieci lub w czasie menopauzy.

6) Jak jeść mniej mięsa, a więcej produktów roślinnych. A może chcesz spróbować diety wegetariańskiej lub wegańskiej?

dietetyk Pabianice

Koniec z dietami, liczeniem kalorii, jedzeniem byle czego, zajadaniem emocji i stresu. Odzyskaj radość z pysznych posiłków.

DSC_2900_SocialMedia

Zadbajmy o zdrowie dzieci

1) Twoje dziecko ma alergie lub nietolerancje pokarmowe – pomogę Ci ułożyć zbilansowany jadłospis i wyjaśnię czym zastąpić produkty, które musicie wykluczyć.

2) Chcesz żeby Twoje dziecko jadło więcej warzyw lub jadło bardziej różnorodnie– wspólnie opracujemy strategie, które zachęcą Twoje dziecko do jedzenia zdrowych produktów. Zależy mi abyś czuła, że Twoim dzieciom niczego nie brakuje, oraz aby Wasze wspólne posiłki to była przyjemność zamiast kłótni i nerwów. Koniec z gotowaniem 3 różnych obiadów.

3) Twoje dziecko je za dużo słodyczy – słodycze zalewają nas z każdej strony, jeśli nie wiemy jak sobie z nimi radzić, to ten problem będzie się powiększać. Zakazywanie może prowadzić do ukrywania i oszukiwania. Nauczę Cię jak rozmawiać o słodyczach i jakie zasady wprowadzić.

4) Twoje dziecko dużo choruje – choroby górnego układu oddechowego męczą wiele dzieci i rodziców. Więcej dni w domu niż w przedszkolu? Znam to! Zmiana odżywiania wzmacnia odporność dzieci i ogranicza ilość infekcji.

5) Niepokoi Cię masa ciała Twojego dziecka – być może obawiasz się, że Twoje dziecko je za dużo lub za mało? Przyjrzymy się tej sytuacji i dobierzemy odpowiednie działania.

Jak to działa? Jak się umówić? Co dalej?

28

Konsultacja jednorazowa

Ta opcja jest dla Ciebie jeśli:
– masz bardzo konkretny problem lub pytanie,
– dużo już wiesz i szukasz potwierdzenia, że działasz dobrze,
– pracowaliśmy razem już wcześniej.

29

Pakiet 8 rozmów

Ta opcja jest dla Ciebie jeśli:
– chcesz wprowadzić nowe nawyki żywieniowe,
– chcesz zmienić odżywianie dzieci,
– chcesz zmienić swoją masę ciała lub poprawić zdrowie.

30
29
27
25
19
10
30

Zapisz się:

1) zarezerwuj termin dla siebie tutaj –  rezerwacja terminu >>
2) napisz do mnie na maria.pabich@jakzdrowozyc.pl
3) lub zadzwoń 732-004-797

Co dalej?
Po opłaceniu konsultacji poproszę Cię o przesłanie wyników badań, wypełnienie ankiety oraz spisanie posiłków z 4-5 dni.

Nie wiesz co wybrać?
Napisz do mnie na maila (maria.pabich@jakzdrowozyc.pl) lub zadzwoń (732-004-797), wspólnie ustalimy najlepszy wariant.

Akceptujemy kartę dużej rodziny. Aby skorzystać z 10% zniżki wpisz kod Rodzina10

24
15
4
12
11
7

Poznajmy się bliżej

DSC_3057_SocialMedia

Nazywam się Maria Pabich i uczę zdrowego odżywiania

Przez prawie 10 lat pracowałam w centrali dużego banku w dziale analiz finansowych. W 2011 roku urodziłam córkę Hanię. Kiedy Hania poszła do żłobka zaczęła (jak większość dzieci) dużo chorować. Bardzo chciałam jej pomóc, dlatego zaczęłam interesować się odżywianiem i wpływem diety na zdrowie. Skończyłam studia podyplomowe z dietetyki i wiele się nauczyłam. Jestem autorką książki “Sekrety Zielonych Koktajli”.

Nauczę Cię nie tylko co jeść, kiedy i dlaczego, ale także jak usprawnić gotowanie i szybko przygotowywać posiłki. Podpowiem jak połączyć pracę i wychowywanie dzieci ze zdrowym odżywianiem i sportem. Wszystkie rozwiązania sprawdziłam na sobie i swojej rodzinie. Moja córka przestała chorować i pokochała warzywa, a my zamiast chorować i siedzieć w domu realizujemy swoje pasje i marzenia.

Nauka zdrowego odżywiania jest moją misją, którą realizuję poprzez stronę jakzdrowozyc.pl, kursy on-line, wykłady oraz indywidualne konsultacje. Poprzez kursy, webinary i wykłady pomogłam już setkom osób rozwiać wątpliwość dotyczące diety i zdrowej się odżywiać.

Jestem certyfikowanym Coachem Precision Nutrition.

Ukończone kursy i szkolenia

probiotyki
404_28102020_CERTYFIKAT
certyfikat_alergie
Certyfikat_hipoglikemia
Certyfikat_hipoglikemia
certyfikat-1
certyfikat_000004-1
certyfikat_000002-1
precision-nutrition-maria-pabich-l1-certification-1