Wykłady i warsztaty zdrowego odżywiania dla firm

Wykłady i warsztaty zdrowego odżywiania dla firm z Jak Zdrowo Żyć

Życie wielu pracowników biurowych wygląda jak wieczna walka z czasem. Przed pracą nie mają czasu na przygotowanie wartościowego śniadania, a po pracy nie masz już siły gotować obiadu na następny dzień. Wartościowe jedzenie zastępują tym, co akurat mają pod ręką. Dodatkowo, pod wpływem stresu, objadają się słodyczami.

To prosta droga do samozniszczenia. Po kilku latach pracy w takich warunkach każdy organizm będzie wycieńczony, a produktywność, pomysłowość i motywacja maleją.

Wiele osób nawet nie zdaje sobie z tego sprawy. Upadające zdrowie i rosnące kilogramy przypisują naturalnemu procesowi starzenia się.

Poprzez wykłady i konsultacje pokazuję jak duży wpływ na nasz organizm ma zdrowe odżywianie. Uświadamiam zagrożenia związane z nadmierną masą ciała i jednoczesnym niedożywieniem, spowodowanym brakiem witamin i minerałów w większości produktów które jemy.

Podpowiadam na które produkty zwrócić uwagę, a które wyeliminować z diety. Jak trwale zmienić nawyki żywieniowe. Podsuwam praktyczne rozwiązania, pokazując, że zdrowe odżywianie nie jest trudne, czasochłonne ani kosztowne, a efekty są warte spróbowania.

.


Wykłady i warsztaty zdrowego odżywiania dla firmOferta dla firm

Ofertę dopasowuję indywidualnie do potrzeb firmy. Może to być jeden wykład lub dłuższa współpraca.

Wykłady prowadzę zarówno on-line, jak i stacjonarnie.

W ramach współpracy proponuję:
– wykłady przez internet (webinary) lub stacjonarnie w siedzibie firmy,
– indywidualne konsultacje dietetyczne,
– cotygodniowe newslettery prezentujące zdrowe produkty i nawyki żywieniowe.

W celu ustalenia szczegółów zapraszam do kontaktu.

mail: maria.pabich@jakzdrowozyc.pl lub telefon 732-004-797

 celu .


Nauka zdrowych nawyków żywieniowych to korzyść zarówno dla pracowników jak i pracodawcy

odżywianie w biurzeDbający o siebie pracownik:
– pracuje wydajniej,
– mniej choruje i tym samym opuszcza mniej dni w pracy,
– ma więcej energii.

Dla pracownika to możliwość rozwoju osobistego, a dla pracodawcy szansa pokazania, że pracownicy i ich zdrowie są dla firmy ważni.

Program wspierający zdrowie pracowników: 
– wpływa na wzmocnienie relacji społecznych w firmie,
– tworzy pozytywny wizerunek pracodawcy,
– wspiera procesy rekrutacji,
– ogranicza fluktuację.

Już ponad 90% firm w Polsce, zatrudniających powyżej 50 pracowników, realizuje działania na rzecz ich zdrowia. Najczęściej są to karty sportowe oraz opieka medyczna, które przestały już być wyróżnikiem na rynku. Kultura organizacji, w której zdrowie pracowników jest istotnym elementem, może być takim wyróżnikiem.


Prowadząca – Maria Pabich

Maria Pabich

Od 2014 roku pomagam zmieniać nawyki żywieniowe całych rodzin. 

Wierzę, że prawidłowe odżywianie ma ogromny wpływ na nasze życie i zdrowie. Codzienny poziom energii, łatwość koncentracji, a nawet kreatywność zależą od stanu naszego organizmu. Warto o siebie dbać!

Prowadzę wykłady stacjonarne i przez internet, piszę artykuły i prowadzę indywidualne konsultacje. Jestem autorką dwóch kursów on-line “Dieta w pracy” oraz “Wzmocnij odporność swojego dziecka”, a także e-booków “Sekrety Zielonych Koktajli” i “Sekrety Kiszonek”.

Przez 10 lat pracowałam w jednym z największych banków w Polsce, dzięki czemu wiem z jakimi problemami spotykają się na co dzień pracownicy biurowi.

Zapraszam do kontaktu

mail: maria.pabich@jakzdrowozyc.pl lub telefon 732-004-797

Maria Pabich