Dlaczego będziemy pisać o pieniądzach? - Jak Zdrowo Żyć

Dlaczego będziemy pisać o pieniądzach?

Dlaczego będziemy pisać o pieniądzach?

Spróbujmy zatem zastanowić się odrobinę głębiej nad tym czy pieniądze mogą wpłynąć na szczęście człowieka, a jeśli tak to w jaki sposób.

Szczęście jest pojęciem bardzo ogólnym i dla każdego może oznaczać coś trochę innego. Wiemy jednak na pewno, że szczęście związane jest przede wszystkim z chwilami i wydarzeniami, a nie z przedmiotami. Dzieje się tak dlatego, że kupno na przykład drogiego samochodu uszczęśliwi Cię na trochę, ale pojeździsz, przyzwyczaisz się i radość po jakimś czasie minie. Jeśli zamiast drogiego samochodu kupisz tani samochód oraz trzy tygodniowe wycieczki do egzotycznych krajów, to każdy z tych wyjazdów wspominać będziesz przez długie lata z rodziną i przyjaciółmi podczas każdej imprezy.

Będziemy namawiać Was do tego, aby szukać w życiu tych pięknych chwil. Możemy je znaleźć wszędzie i wcale nie potrzeba na nie dużych pieniędzy. Wiele cudownych chwil możemy przeżyć zupełnie za darmo. Nie musimy ich szukać na Bali, w Nigerii czy Argentynie. Nie musimy, ale możemy :), a wtedy pieniądze już się przydają.

Na stronach serwisu www.jakzdrowozyc.pl będę pomagał Wam (jako nadworny skarbnik mojej rodziny ;)) wziąć w ryzy rozhasane portfele i karty kredytowe, opanować podstawy finansów osobistych, domowych. Opowiem Wam jak utuczyć nieco Wasze konta i lokaty, a także poznać podstawy inwestowania. Jestem głęboko przekonany, że każda osoba powinna posiadać podstawową wiedzę finansową (to nie to samo co znajomość matematyki!) i mieć świadomość swoich wydatków i przychodów, gdyż tylko posiadając taką wiedzę można pomóc rosnąć swoim oszczędnościom.

A im bardziej im pomożemy, tym więcej ich będzie 🙂 Hurra! 🙂

Add your comment or reply. Your email address will not be published. Required fields are marked *