Nareszcie! Konto internetowe na świetnych warunkach i z premią 65 PLN

Nareszcie! Konto internetowe na świetnych warunkach i z premią 65 PLN

Nareszcie! Konto internetowe na świetnych warunkach i z premią 65 PLN

W ostatnim czasie na rynku kont bieżących (tzw. ROR) mieliśmy prawdziwą posuchę. Spadające stopy procentowe sprawiły, że banki w poszukiwaniu dodatkowych przychodów wprowadzają nowe opłaty za wszystko co się da. Dlatego właśnie konto w Raiffeisen banku jest takie wyjątkowe. Warto z tej oferty skorzystać nie tylko dlatego, że dostaniemy świetne konto, ale także ze względu na dodatkowy bonus w wysokości 65 PLN (z czego 55 PLN dostaniesz bez żadnych dodatkowych warunków). Oferta jest limitowana, więc nie zastanawiaj się zbyt długo!

.

Dlaczego “Wymarzone konto” jest wyjątkowe?

Przejdźmy od razu do rzeczy:

 1. Otwarcie i prowadzenie konta za 0 zł na zawsze (bez haczyków), bank gwarantuje, że nie zmieni nigdy tych warunków.
 2. Bezpłatne wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce (hurra!).
 3. 0 zł za nieograniczone wpłaty gotówki we wpłatomacie oraz za 1 wypłatę miesięcznie w oddziale banku.
 4. Rachunek jest oprocentowany! Oprocentowanie wszystkich środków zgromadzonych na koncie nawet do 2%, a oprocentowanie konta nie jest ustalane decyzją banku, ale jest zależne od aktualnej wysokości stopy referencyjnej NBP! Jeżeli stopy procentowe pójdą w górę, to oprocentowanie wzrośnie automatycznie wraz z nimi. Oczywiście spadnie, jeżeli pójdą w dół.
 5. Premia 55 PLN za utrzymanie konta do końca maja 2015 bez żadnych dodatkowych warunków.
 6. Dodatkowy bonus 10 zł dla Klienta za założenie lokaty mobilnej.
 7. Każda osoba, która skorzysta z promocji może wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania jest 5 tabletów iPAD mini i 5 zegarków Smartwatch LG W110 G.
Jest to najlepsza oferta jaką widziałem od wielu miesięcy. Konto skrojone pod klientów, uwzględniające ich wymagania, a do tego z gwarancją utrzymania tych warunków na zawsze. Jeżeli jeszcze masz wątpliwości, to oto lista dalszych zalet "Wymarzonego konta":
 1. Przelewy za 0 PLN.
 2. Dodatkowo otrzymujesz darmowy rachunek oszczędnościowy o podwyższonym oprocentowaniu.
 3. Oprocentowanie kont nie jest ustalane decyzją banku, ale jest zależne od aktualnej wysokości stopy referencyjnej NBP! Jeżeli stopy procentowe pójdą w górę, to oprocentowanie wzrośnie automatycznie wraz z nimi. Oczywiście spadnie, jeżeli pójdą w dół.
 4. Ustawianie, modyfikacja, realizacja i usuwanie zleceń stałych i poleceń zapłaty za 0 PLN (również na zawsze).
 5. Brak konieczności posiadania karty debetowej. Można ją oczywiście zamówić, ale nie jest to wymogiem do korzystania z konta lub do otrzymania premii 65 PLN!
 6. Konto jest dostępne dla wszystkich klientów, ale z promocji w której otrzymać można 65 PLN skorzystać mogą tylko nowi klienci Raiffeisen Bank Polska.

.

Dlaczego bank przygotował tak wyjątkowa ofertę?

Dlatego że chce pozyskać 100 000 nowych klientów 🙂 Od kilku tygodni wiadomo już, że bank jest wystawiony na sprzedaż i szuka nowego właściciela. Wiadomo również, że im więcej ma klientów, tym lepiej będzie wyceniany, stąd ta oferta. Dla nas, klientów, nie oznacza to tak naprawdę nic. Trzeba się cieszyć i brać co dają, dopóki dają 🙂 Podobnie było jakiś czas temu z BZ WBK, który także chciał pozyskać nowych klientów. Dzięki tamtej promocji każdy dorosły członek mojej rodziny wzbogacił się o 700 PLN, praktycznie za darmo 🙂

.

Jak założyć konto i otrzymać 65 PLN bonusu?

Uwaga! Promocja jest limitowana i bank może ją zakończyć w dowolnym momencie, więc jeśli chcesz założyć "Wymarzone konto", to najlepiej zrób to jak najszybciej.

Poniżej znajduje się szczegółowa instrukcja kroków, jakie należy wykonać. Jeżeli wolisz dokładną wersję z obrazkami do każdego punktu, to kliknij tutaj.

 1. Konto można założyć przez internet wypełniając odpowiedni wniosek (kliknij tutaj). Podaj imię i nazwisko, nr telefonu oraz e-mail, a następnie kliknij “Zarejestruj się w Promocji”.
 2. Otrzymasz mejla z linkiem do panelu Comperia.
 3. Kliknij w link i ustaw w panelu Comperii hasło.
 4. Zaloguj się ustawionym hasłem i kliknij w żółty przycisk: “Wnioskuj o konto, odbierz gwarantowane 55 zł”.
 5. Spisz sobie numer wniosku. Nie dostaniesz go w mejlu potwierdzającym jego złożenie, a może się przydać w przypadku ewentualnych problemów lub reklamacji.
 6. Wybierz sposób zawarcia umowy. Można to zrobić poprzez kuriera, albo online potwierdzając swoje dane przelewem internetowym za 1 zł (bank zwraca później tą złotówkę). Moim zdaniem najlepiej zamówić kuriera, ponieważ jeżeli choć w najmniejszym stopniu dane we wniosku nie będą zgadzały się z danymi w przelewie, to bank odrzuci wniosek i będzie trzeba składać go na nowo, a to może oznaczać, że już nie załapiesz się na promocję (zdarzyła mi się raz taka sytuacja). Założenie konta z kurierem będzie trwało dłużej, ale jest pewne, a do udziału w konkursie liczy się czas złożenia wniosku, a nie czas weryfikacji danych.
 7. Uzupełnij dane podstawowe
 8. Uzupełnij dane z dowodu osobistego
 9. Uzupełnij adres zamieszkania i adres dostarczenia umowy
 10. Uzupełnij oświadczenia. W tym miejscu domyślnie zaznaczona jest karta debetowa (kosztuje 3 PLN miesięcznie) oraz naklejka zbliżeniowa (15 PLN jednorazowo). Jeżeli nie chcesz z nich korzystać, tak jak ja, to odznacz te produkty. Oświadczenia możesz zaakceptować wszystkie. Wszelkie zgody na wysyłkę treści marketingowych można później cofnąć. Ewentualnie jeśli nie chcesz tego robić, to nie zaznaczaj pól “Oświadczenie o otrzymywaniu informacji handlowych” oraz “Oświadczenie dotyczące przekazywania informacji za pośrednictwem poczty elektronicznej”. Ważne jest, aby zaznaczyć pole “Wyrażenie zgody na przekazanie danych w celach prowadzenia Promocji “Comperia Bonus 3″”.
 11. Kliknij Dalej i zobaczysz ekran końcowy z podziękowaniem za złożenie wniosku. Otrzymasz również mejla z serią załączników zawierających wzory umów, tabelę oprocentowania, regulaminy i warunki ubezpieczeń (dotyczy kart).
 12. Poczekaj na kuriera i podpisz umowę.

. 

comperia_baner

.

65 PLN bonusu podzielone jest na dwie części

55 PLN otrzymasz po prostu za utrzymanie konta do końca maja 2015. Nic nie musisz robić, żadnych dodatkowych warunków narzucanych przez bank. Po prostu siedzisz i czekasz! 🙂 Premia zostanie wpłacona przelewem na Twoje konto najpóźniej dnia 29 maja 2015 (premia zwolniona jest z podatku dochodowego od osób fizycznych).

Dodatkowe 10 PLN premii otrzymasz, jeżeli do 30 kwietnia ściągniesz aplikacje mobilną Raiffeisen Banku i za jej pomocą założysz “Lokatę Mobilną”. Lokata zakładana jest na 3 miesiące i oprocentowana 4% (całkiem niezła stawka jak na dzisiejsze czasy). Minimalna kwota lokaty to 1000 PLN, a maksymalna 10 000 PLN.

UWAGA, ważne: do dnia 12 maja 2015 Comperia wyśle e-mail do wszystkich osób, które spełniły warunki promocji i te osoby będą musiały w ciągu 5 dni roboczych uzupełnić swoje dane do wykonania przelewu. Moim zdaniem jest to sposób na zmniejszenie ilości wypłaconych premii. Ktoś chyba liczy, że część osób przegapi wiadomość, a bez uzupełnienia danych premia nie będzie wypłacona. Jeżeli chcesz mieć pewność, że ta informacja Cie nie ominie, to zapisz się na nasz newsletter (formularz znajdziesz na górze i na dole strony). Za jego pomocą wyślę do Was informację, że trzeba szukać mejla od Comperii w swoich skrzynkach pocztowych.

Decyzja podjęta? Wniosek o “Wymarzone konto” znajdziesz tutaj.

Jeżeli się wciąż wahasz, to czytaj dalej, dowiesz się czy konto nadaje się do czegoś więcej niż zarobienia 65 PLN, oraz dowiesz się również jak je zamknąć po zakończeniu promocji.

.

Jak zagrać o iPADy  i zegarki Smartwatch LG?

Po złożeniu wniosku każda osoba może wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania są nagrody rzeczowe w postaci tabletów i zegarków. Jeżeli zalogujesz się na stronie Comperia Bonus już po tym jak wniosek został złożony, to wyświetli Ci się formularz z konkursem. Zadanie polega na wymyśleniu hasła reklamującego Comperia Bonus. Nagrody zostaną przyznane dla najciekawszych haseł. Bądźcie kreatywni! 🙂

comperia_tablety_zegarki

.

Czy warto zakładać kolejne konto w Raiffeisen aby zgarnąć  65 PLN?

Na to pytanie każdy czytelnik musi odpowiedzieć samodzielnie. Ja uważam, że tak, ponieważ procedura jest prosta i szybka, nie trzeba wcale poświęcać na to dużo czasu, pieniądze są darmowe, a dodatkowo dostajemy naprawdę dobre konto z gwarancją zachowania tych dobrych warunków na zawsze! Nie polecalibyśmy Ci tego konta, gdyby nie było naprawdę dobre! My nasze wnioski już złożyliśmy i czekamy na kuriera 🙂 Jeżeli Ty zrobisz to samo, to już teraz dziękujemy za skorzystanie z naszych linków partnerskich. Zakładając “Wymarzone konto” poprzez naszą stronę internetową wspierasz naszego bloga i pomagasz nam edukować innych w zakresie zdrowego żywienia, aktywności fizycznej, rozwoju osobistego i finansów. Dziękujemy bardzo serdecznie! 🙂

W przypadku zakładania więcej niż jednego konta (tak jak u nas, ja i Marysia zakładamy osobno, aby dostać dwa razy bonus), skorzystaj za każdym razem z innego adresu IP. Dla Ciebie nie ma to znaczenia, wnioski tak czy inaczej przejdą poprawnie, ma to jednak znaczenie dla nas w przypadku naliczania prowizji (dwa wnioski z tego samego IP mogą nie naliczyć sie prawidłowo). Jeżeli nie wiesz co to jest adres IP, to nie przejmuj się i załóż po prostu oba konta bez żadnego kombinowania. Najważniejsze, aby do Ciebie dotarła darmowa kasa 🙂

.

Interesuje mnie aktywne korzystanie z konta

Super! Jeżeli właśnie rozglądałaś(eś) się za dobrym rachunkiem bieżącym z którego warto skorzystać, to “Konto wymarzone” wygląda obiecująco. Jedyny minus jaki widzę, to opłata za kartę debetową 3 zł miesięcznie (przypominam, że nie trzeba brać karty aby otrzymać bonus 65 zł). Nie jest to dużo, ale nie jest też całkowicie za darmo. Bonus 65 zł daje praktycznie 2 lata korzystania z karty za darmo, więc to też jest coś, co warto wziąć pod uwagę. Karta posiada również pakiet bezpłatnych ubezpieczeń, które mogą dla niektórych być interesujące:

comperia_ubezpieczenia

Dla osób posiadających zdolność kredytową i korzystających aktywnie z kart bankowych istnieje darmowa alternatywa do karty debetowej. Można wyrobić kartę kredytową WizzAir (zbiera się punkty, które można wykorzystywać na loty samolotami WizzAir), która jest zwolniona z opłaty pod warunkiem dokonania 450 zł obrotu miesięcznie. Mieliśmy taką kartę w CitiBanku i była świetna. Raz w roku mieliśmy przelot za granicę za darmo. Pewnie otworzę ją ponownie właśnie w Raiffeisen banku (w CitiBanku została wycofana).

Do tego wszystkie inne podstawowe operacje na koncie całkowicie za darmo (w tym wypłaty we wszystkich bankomatach w Polsce) no i oczywiście brak opłaty za samo konto.

Nie można również pominąć kwestii oprocentowania. Wprowadzenie oprocentowania uzależnionego od stopy referencyjnej NBP jest czymś wyjątkowym na Polskim rynku i jednocześnie bardzo uczciwym rozwiązaniem. Nie musisz się martwić, że oprocentowanie będzie maleć wraz ze spadkiem stóp, a nie będzie rosnąć wraz z ich wzrostem. W Koncie Wymarzonym oprocentowanie jest wprost zależne od stóp procentowych i wygląda następująco:

Comperia_progi1

W komplecie otrzymujesz również Wymarzone Konto Lokacyjne, które ma jeszcze lepsze warunki:

Comperia_progi2

Brzmi aż za dobrze. Gdzie jest haczyk? Na chwilę obecną go nie widzę. Spekulować można jedynie, że warunki mogą ulec zmianie po tym, jak bank Raiffeisen znajdzie nowego właściciela. Będzie to wtedy zmiana warunków umowy i każdy będzie mógł spokojnie konto zamknąć. Ciężko w tym momencie przewidzieć co się wydarzy.

Decyzja podjęta? Załóż konto :)

.

Chcę po prostu zgarnąć 55 zł i zamknąć konto

Jasne, wiele osób pewnie zrobi to samo. Pamiętaj tylko o tym, że do dnia 12 maja Comperia wyśle do Ciebie wiadomość e-mail, w której poprosi o uzupełnienie danych do przelewu, żeby mogła Ci przesłać obiecany bonus. Jeśli o tym nie zapomnisz, to możesz spokojnie poczekać na darmową gotówkę i następnie bez skrupułów zamknąć konto.

Zamknięcia konta można dokonać na dwa sposoby:

 1. Korzystając z infolinii banku – zadzwonić i poprosić o zamknięcie. Wymagane będzie podanie tych samych danych, co na wniosku o konto w celu weryfikacji.
 2. Korzystając z oddziału banku Raiffeisen – wybrać się na spacer do oddziału i tam poprosić o zamknięcie. Ponownie koniecznie trzeba mieć ze sobą dowód osobisty, bo będzie potrzebna weryfikacja. Aby znaleźć oddziały banku wejdź na tą stronę i w kwadracie “Oddziały i bankomaty” wpisz nazwę swojej miejscowości.

Konto, jak to zazwyczaj bywa, zamykane jest z miesięcznym okresem wypowiedzenia.

Decyzja podjęta? Załóż konto :)

.

Podziel się informacją o Koncie Wymarzonym ze swoimi znajomymi. Niech oni również zarobią. 55 zł piechotą nie chodzi 🙂 Zawsze będzie na wspólne spotkanie towarzyskie lub zakupy 😉

.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące promocji, zadaj je w komentarzu 🙂 Odpowiemy najszybciej jak się da.

.

3 Comments

 • Barbara Posted 17 marca 2015 19:40

  Opinie na forach ten bank ma bardzo złe.

  • Tomek Pabich Posted 17 marca 2015 19:41

   W internecie każdy bank ma bardzo złe opinie.
   mBank, w którym mam konto od kilkunastu lat i jestem zadowolonym klientem także 🙂

   • Barbara Posted 19 marca 2015 18:48

    Ok, dziękuję za odpowiedź 🙂

Add your comment or reply. Your email address will not be published. Required fields are marked *