Jak być na bieżąco z informacjami z Jak Zdrowo Żyć?

Coraz więcej wpisów na naszym blogu (jest ich już 220!) i co raz więcej Was – czyli naszych czytelników! Wiemy, że nie zawsze zaglądacie do nas codziennie i nie wszystkich interesują te same tematy. Dlatego dzisiaj podsumowujemy miejsca, gdzie możecie nas znaleźć i sposoby aby na bieżąco wiedzieć o czym piszemy na stronie.

Jak Zdrowo Żyć na Facebooku

Możesz polubić naszą stronę na Facebooku, gdzie umieszczamy informacje o nowych wpisach na blogu, linki do artykułów ze stron, które szczególnie nas zainteresowały, a także piszemy co aktualnie robimy i gdzie jesteśmy (tych informacji nie znajdziesz na blogu).

Aby być pewnym, że nie przegapisz żadnej informacji od nas, poza polubieniem strony kliknij również „otrzymuj powiadomienia”. Bez tego możesz nie zobaczyć wszystkiego co udostępniamy, ponieważ Facebook wybiera informacje, które możesz zobaczyć i nie wszystkie nasze wpisy trafiają na Twoją tablicę.

lubisz

.

Newsletter Jak Zdrowo Żyć

Dzięki zapisaniu się na newsletter dostaniesz powiadomienie e-mail o każdym nowym artykule na naszym blogu. W prawej kolumnie na stronie znajdziesz krótki formularz z pomarańczowym przyciskiem umożliwiający subskrypcję newslettera. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania tych powiadomień.

Po zapisaniu się na newsletter otrzymasz darmowy e-book z przepisami na na kilkanaście pysznych, zdrowych i łatwych w przygotowaniu śniadań, które pokochała cała nasza rodzina.

sniadania

.

Filmy Jak Zdrowo Żyć na YouTube

Wszystkie nasze filmy możesz łatwo znaleźć na kanale YouTube. Subskrybujac nasz kanał dostaniesz powiadomienie e-mail o każdym nowym filmie, który się tam pojawi.

youtube

 

.

Napisz coś do nas :)

Nie tylko my możemy pisać, Ty także możesz napisać coś do nas :) Sposobów jest kilka:

– komentarze pod postami na blogu,

– komentarze na Facebooku,

– mail prosto na naszą skrzynkę z formularza na stronie kontaktowej (link do strony kontaktowej jest dostępny zawsze w prawym górnym roku naszego bloga).

Zapraszamy do kontaktu :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *