Informacja dla osób, które skorzystały z oferty 55 PLN bonusu od banku Raiffeisen

Tak jak pisaliśmy w artykule informującym o pojawieniu się promocji w banku Raiffeisen nadszedł czas na wykonanie jedynego obowiązkowego kroku by móc odebrać nagrodę w wysokości 55 PLN.

Nie wiedziałeś o tej promocji? Zapisz się na nasz newsletter aby nie przegapić kolejnej podobnej okazji. Formularz zapisu na newsletter znajdziesz po prawej stronie ekranu.

Bank wczoraj zaczął rozsyłać wiadomości e-mail z informacją, że do zakończenia procesu potrzebne jest wyrażenie zgody na przekazanie przez bank Raiffeisen informacji objętych tajemnicą bankową do spółki Comperia S.A., która jest partnerem promocji.

Oto co bank przekaże do Comperii:

  • informacja o zawarciu przez Ciebie umowy rachunku bankowego z Raiffeisen Bank Polska S.A
  • imię i nazwisko
  • numer telefonu
  • adres e-mail, które dane podałaś/podałeś Bankowi w chwili zawierania umowy rachunku bankowego
  • liczba i wartość transakcji dokonanych kartą debetową wydaną do konta.

Aby wyrazić tą zgodę odszukaj wiadomość od banku na swojej skrzynce mejlowej (sprawdź także folder „spam”) i kliknij w czerwony przycisk „Wyraź zgodę”. Na formularzu uzupełnij dane. Pamiętaj, że muszą być zgodne z tym, co zostało podane podczas zakładania konta. Zaznacz checkbox oznaczający wyrażenie zgody i kliknij „Wyślij”. Gotowe! :)

Po weryfikacji Comperia wyśle Twój bonus na Twoje konto (zgodnie z regulaminem nastąpi to najpóźniej do 29 maja). Gratulacje! :)

Po odebraniu bonusa możesz przelać go na swoje konto w innym banku, a ten rachunek zamknąć. W ten sposób unikniesz ryzyka, że bank wprowadzi opłaty za konto, o którym zapomniałeś, że je masz. Konto można zamknąć już w czerwcu bez żadnych dodatkowych opłat. Obowiązuje miesięczny okres wypowiedzenia. Dyspozycję zamknięcia konta można złożyć przez infolinię, lub w oddziale banku.

.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *