Nagrania do medytacji - "Odzyskaj spokój i wewnętrzną radość"

Życie bez stresu i problemów? Czy to możliwe?DSC04035

Problemy i trudne momenty w życiu spotykają każdego z nas, tego nie można uniknąć, ale tylko od nas zależy jak na nie zareagujemy.

Wyobraź sobie, że potrafisz ze spokojem myśleć o swojej przeszłości, nie stresować się problemami w pracy i w domu. Cieszyć się każdym dniem, drobnymi przyjemnościami (jak kawa czy kawałek czekolady) bez ciągłego zamartwiania się.

Możesz się tego nauczyć! Niezależnie od tego ile masz lat, jak dużo pieniędzy na koncie, czy jak dobrze płatną pracę. Szczęście to stan umysłu, który jest niezależny od zewnętrznych okoliczności czy ludzi.

Medytacja nie tylko mnichów! Być może medytacja kojarzy Ci się z mnichami i godzinami siedzenia w ciszy i odosobnieniu. Tak też można, ale nie trzeba. Na codzienną medytację potrzebujesz tylko kilku minut. Nie musisz od razu zamieniać się w mnicha z Tybetu.

Dzięki regularnej medytacji odzyskasz spokój i wewnętrzną radość. Nauczysz się kontrolować swoje emocje, a dzięki temu poprawią się Twoje relacje z rodziną i znajomymi. Wzmocni się także twoja odporność na stres, a Twoje życie będzie spokojniejsze i pełniejsze.

.

.

Chroniczny stres dotyczy większej liczby ludzi niż sądzisz!

25-40% pracowników ma problemy ze stresem w pracy!

Stres utrzymujący się przez dłuższy czas powoduje ciągłe utrzymywanie ciała w stanie pełnej gotowości, co w znacznym stopniu obciąża zaangażowane w ten proces systemy. Ostatecznie zmęczenie, uszkodzenia i spadek zdolności ciała do regeneracji i obrony powodują wiele zagrożeń dla człowieka, takich jak:
* choroby układu krwionośnego,
* choroby układu kostno-mięśniowego,
* zaburzenia psychiczne, depresja,
* nowotwory,
* a nawet samobójstwa 🙁DSC04346

.

Popularne rozwiązania nie działają

Większość osób nie umie poradzić sobie ze stresem, co gorsze, stres jest emocją, która jest zaraźliwa. Jedna zestresowana osoba może wywołać stres u pozostałych, z którymi współpracuje. To bardzo negatywne zjawisko!

Zestresowane osoby najczęściej maskują swoje problemy poprzez chwilowe przyjemności, jak jedzenie słodyczy lub picie alkoholu. Takie podejście na dłuższą metę prowadzi do jeszcze większej ilości problemów.

Zacznij działać zanim będzie za późno!

Najlepsze sposoby na redukcję stresu to aktywność fizyczna i praca ze swoimi emocjami poprzez medytację. Masz ochotę spróbować? Nasze nagrania poprowadzą Cię krok po kroku.

.

Co zawierają nasze nagrania do medytacji?

Nasz zestaw to 6 nagrań do medytacji, każde z nich ma inny wpływ na Twoje emocje i ciało. Możesz je kupić razem, lub osobno.


Tytuł nagrania

Darmowy fragment nagrania

KUP TERAZ

1. Progresywna Relaksacja Ciała/Joga Nidra – zrelaksuj ciało i umysł (dostępna jest również wersja bez podkładu)
Czas trwania: 33 min i 54 sek

Zawiera 5% podatku

2. Głęboka Relaksacja – odnajdź stan głębokiej relaksacji
Czas trwania: 18 min i 50 sek

Zawiera 5% podatku

3. Medytacja Pustej Miski – odkryj uważność oddechu i pozwól aby Cię wyciszyła
Czas trwania: 13 min i 27 sek

Zawiera 5% podatku

4. Medytacja Buddyjska – pogłębiaj uważność i osiągnij samoświadomość
Czas trwania: 14 min i 57 sek

Zawiera 5% podatku

5. Medytacja Wdzięczności – rozbudź poczucie wdzięczności (dostępna jest również wersja bez podkładu)
Czas trwania: 12 min i 26 sek

Zawiera 5% podatku

6. Medytacja “Podróż do Światła i Bezwarunkowej Miłości” – odnajdź bezgraniczną miłość
Czas trwania: 17 min i 4 sek

Zawiera 5% podatku

Dodatkowo otrzymasz instrukcję, zawierającą wskazówki jak przygotować się do medytacji i jak najefektywniej korzystać z powyższych nagrań. Wszystkie nagrania dostaniesz w formie plików mp3.

Nasz zestaw dedykowany jest dla osób początkujących. Mając komplet materiałów będziesz wiedzieć jak zacząć i znikną wątpliwości czy wszystko robisz dobrze. Odniesiesz korzyści z medytacji bez wychodzenia z domu i szukania zorganizowanych zajęć (dzięki temu zaoszczędzisz czas i pieniądze).

.

.

.

Zainteresowaliśmy Cię zakupem? Nie zawiedziesz się 🙂
Kup zestaw wszystkich sześciu nagrań i oszczędź 11 zł.

Zawiera 5% podatku

.

.

.

Nagrania do medytacji – “Odzyskaj spokój i wewnętrzną radość” są dla Ciebie jeśli:

– żyjesz w ciągłym stresie i nie potrafisz się rozluźnić i odpocząć,

– żyjesz w ciągłym pośpiechu dzieląc czas pomiędzy pracę i wychowanie dzieci, zapominając o swoich potrzebach,

– masz poczucie wypalenia i ciągłego zmęczenia,

– chcesz zwolnić i nauczyć się cieszyć chwilą,

–  chcesz wzmocnić swoje poczucie wdzięczności,

– chcesz otworzyć się na miłość,

– chcesz zacząć medytować, ale nie wiesz jaki rodzaj medytacji będzie dla Ciebie właściwy.

.

Kim jesteśmy?

DSC_1250Nazywamy się Marysia i Tomek Pabich, jesteśmy autorami bloga www.jakzdrowozyc.pl, na którym piszemy o tym jak żyć długo i zdrowo. Zachęcamy naszych czytelników do mądrego odżywiania, codziennej porcji aktywności fizycznej, systematycznego rozwoju osobistego i dbania o swoje domowe finanse.

Naszym zdaniem zdrowe odżywianie i aktywność fizyczna są niezbędne, aby cieszyć się zdrowym i sprawnym ciałem przez długie lata. Ale zdrowe ciało to nie wszystko czego potrzebujesz do szczęścia, dlatego piszemy również o rozwoju osobistym.

Rozumiemy rozwój osobisty nie tylko jako poszerzanie wiedzy, zdobywanie kolejnych praktycznych umiejętności i certyfikatów. To oczywiście jest ważne, ale rozwój osobisty to dla nas także praca z własnymi emocjami. Umiejętność zachowania spokoju w stresujących sytuacjach, wdzięczność za to co życie nam przynosi i umiejętność cieszenia się z małych rzeczy każdego dnia.

Jedną z technik, która pomaga nam zapanować nad emocjami, jest medytacja. Praktykujemy ją regularnie i wiemy, że przynosi efekty. Jednak nie jesteśmy ekspertami w tej dziedzinie, dlatego zaprosiliśmy do współpracy Izę Bielnicką z FemiJoga.pl. Iza jest moją nauczycielką jogi, uczestniczyłam także w jej warsztatach i kursie on-line “Kobieta uskrzydlona szczęściem”. Od ponad roku, dwa razy w tygodniu chodzę na zajęci jogi z Izą. Każde zajęcia zaczynają się i kończą 15 minutową medytacją. Dzięki tym zajęciom wracam do domu zrelaksowana i wyciszona. Chcemy, aby każdy mógł poznać to uczucie, dlatego wspólnie z Izą przygotowaliśmy dla Ciebie wspaniałe nagrania do medytacji pod tytułem Odzyskaj spokój i wewnętrzną radość, z których możesz korzystać nie wychodząc domu.
.

Kim jest Iza Bielnicka?Iza Bielnicka-FemiJoga1

Iza Bielnicka jest joginką, medytatorką, mentorką kobiecej duszy, wiedźmą. Z wykształcenia Iza jest genetykiem i biofizykiem. Stosowane i rozwijane przez nią techniki medytacji i samodoskonalenia stanowią unikalne połączenie filozofii wschodu i szamanizmu, oraz najnowszych odkryć naukowych.

Medytuje od 12 lat. Pierwsze poważne próby medytacji podejmowała w Ligmincha International Institute, w stanie Wirginia w USA. Obecnie każdego dnia praktykuje medytację uważności, buddyjską praktykę metta, medytację koherencji kardiologicznej i jogę, która jest medytacją w ruchu.

Od 3 lat Iza uczy medytacji na warsztatach i cotygodniowych zajęciach. Jeśli chcesz poznać Izę bliżej, zajrzyj na jej stronę Femijoga.pl.

.

.

Poznaj opinie osób, które uczestniczyły w medytacjach z IząDSC_0524 (1)

Iza, ogromnie Ci dziękuję za ogrom fantastycznej energii, jaka podzieliłaś się ze mną i pozostałymi uczestniczkami warsztatów w Płocku.”Monika

.

Iza prowadzi nas wgłąb naszych umysłów. Uczy doceniać drobiazgi (jak muzyka czy zapach lawendy), głęboko się relaksować i kochać własne ciała takie jakie są. Chętnie dzieli się swoją wiedzą, nie tylko z zakresu jogi. Te zajęcia są jak podróż do innego miejsca w czasie i przestrzeni, gdzie codzienne problemy przestają być istotne.”Maria

.

Atmosfera ciepła, kobiecości i dużo pozytywnej energii na każdych zajęciach sprawiają, że jest to cudownie spędzony czas.”Beata

.

Mniej się denerwuję, częściej się uśmiecham i postrzegam świat w “różowych okularach. Czekam z niecierpliwością na kolejne zajęcia. To jest tylko mój czas.”Ania

.

Iza, Twój poziom wiedzy i znajomości tematu jest godny podziwu i dlatego, z niecierpliwością czekamy na kolejny Twój warsztat, cokolwiek to będzie :))) Pozytywna Energia i Piękno w kolorze różowym emanuje z Ciebie, aż miło popatrzeć Dziękuję, po stokroć.”Karolina

.

.

Gwarancja 100% satysfakcji, albo zwrot pieniędzy!

GwarancjaKupując nasz zestaw nagrań do medytacji otrzymujesz gwarancję zwrotu pieniędzy w przypadku, gdy nie spełni on Twoich oczekiwań.

Włożyliśmy w nagrania dużo pracy i serca. Jesteśmy przekonani, że regularna medytacja zmieni Twój sposób patrzenia na życie. Jeżeli jednak uznasz, że te nagrania nie spełniają Twoich oczekiwań, to w ciągu 90 dni możesz napisać do nas i poprosić o zwrot środków. Otrzymasz swoje pieniądze z powrotem bez zbędnych pytań.

.

.

.

Zainteresowaliśmy Cię zakupem? Nie zawiedziesz się 🙂
Kup zestaw wszystkich sześciu nagrań i oszczędź 11 zł.

Zawiera 5% podatku

.

.

Z wielkim uśmiechem i życzeniami zdrowia oraz spokoju ducha,

Iza, Marysia i Tomek

.

Fotografie w tekście autorstwa Joanny Grety.

.

Add your comment or reply. Your email address will not be published. Required fields are marked *