Najlepszy mobilny internet na kartę - porównanie ofert

Najlepszy mobilny internet na kartę – porównanie ofert

Najlepszy mobilny internet na kartę – porównanie ofert

Napisałem jakiś czas temu artykuł o najlepszej ofercie telefonu na kartę z dużym pakietem internetowym. Artykuł cieszy się sporym powodzeniem i najwyraźniej pomógł wielu ludziom wybrać najlepszą dla nich ofertę spośród wielu dostępnych na polskim rynku operatorów. Bardzo mnie to cieszy 🙂 Po to piszemy nasze artykuły, żeby były przydatne. W jednym z komentarzy ktoś zapytał jaki jest najlepszy mobilny internet na kartę. Cóż, zgodnie z ówczesną wiedzą odpisałem, że nie wiem, ale dodałem również, że być może powstanie w przyszłości artykuł o tym. No to do roboty 🙂

Powstał również wpis o najlepszych ofertach telefonu na kartę z dużym pakietem internetowym. Zobacz tutaj!

Na początku zaznaczę, że artykuł niestety nie będzie oparty na moich doświadczeniach, ponieważ nie korzystam z mobilnego internetu poza moją telefoniczną kartą SIM, na której mam 3 GB miesięcznie i to mi w zupełności wystarcza. Z tego powodu mam gorącą prośbę do Ciebie, czytelnika. Jeśli masz doświadczenia w korzystaniu z mobilnego internetu z którymkolwiek z opisanych poniżej operatorów, podziel się nimi w komentarzu. Każda taka informacja jest bardzo cenna dla osób szukających dobrej oferty. Kryteria jakimi będę się kierował przy wyborze oferty:

1. Szukam ofert samej karty SIM. Dzięki temu wybór jest uniwersalny. Taką kartę można włożyć do laptopa, tabletu, telefonu, modemu, czy co tam kto potrzebuje.
2. Cena jest ważnym kryterium oferty.
3. Ilość pobieranych danych miesięcznie powinna być jak największa, najlepiej nielimitowana.
4. Zakładam długoterminowy horyzont czasowy, a nie kupno pakietu internetu na wyjazd wakacyjny. Chcę korzystać z internetu codziennie, a nie okazyjnie.

.

Swoje poszukiwania rozpocząłem od Play.

W sumie bez powodu, ot marka dobrze mi się kojarzy 🙂 Zobaczmy więc co mają do zaoferowania… AHA! Super promocja, specjalny zestaw startowy, 12 GB za 50 PLN! Zobaczmy…

– dostaję 1 GB danych na miesiąc (a nie wszystkie od początku)
– trochę skąpo, jak na ofertę internetu… więcej mam w mojej ofercie telefonu na kartę…
– karta jest ważna przez okrągły rok bez żadnego dodatkowego doładowania – dobre i to…
– można dokupić kolejne porcje internetu – można, ale ile to to kosztuje i o ile przedłuży nam ważność konta?

Dane pochodzą z pliku: http://www.play.pl/resources/pdf/2014/Cennik-Oferty-Play-Internet-na-karte_04122014.pdf doladnowanie play2 doladnowanie play

Czyli tak, za 50 PLN dostaję 1 GB danych miesięcznie. Wydaje mi się, że to mało jeśli ktoś chce faktycznie z tego korzystać. Trzeba by więc dokupić przynajmniej dodatkowe 2 GB miesięcznie, co daje wydatek rzędu 20 PLN, a każde takie doładowanie przedłuża ważność konta tylko o 14 dni. Nie takiego mobilnego internetu szukam… ale… jeśli mam już starter (jakikolwiek, wcale nie musi być taki za 50 PLN, tylko można kupić najtańszy za kilka złotych), to istnieje możliwość uruchomienia pakietu nielimitowanego internetu za 45 PLN na 30 dni. Warunkiem jest aby karta była aktywna dla połączeń internetowych i trzeba mieć na niej środki na pokrycie kosztu pakietu. Należałoby więc zrobić na takiej karcie doładowanie za 45 PLN (przedłuża ważność karty o 30 dni), a następnie uruchomić pakiet nielimitowanego internetu (który zje nam 45 PLN doładowania, które właśnie zrobiliśmy). Po takiej operacji można cieszyć się nielimitowanym internetem przez najbliższy miesiąc. Sprawdziłem z ciekawości czy internet faktycznie jest nielimitowany i doszukałem się, że operator zastrzega sobie zmianę prędkości pobierania i wysyłania danych po przekroczeniu 100 GB wykorzystanych danych w danym miesiącu. Na szczęście prędkość do jakiej może spaść połączenie to 2 Mb/s (pobieranie) oraz 348 kb/s (wysyłanie). Są to prędkości przy których można jeszcze zachować zdrowe zmysły i strony będą się ładować w miarę płynnie. Dane wziąłem z pliku: http://www.play.pl/resources/pdf/2014/Regulamin-Uslugi-Internet-bez-Limitu-w-Play-Internet-na-Karte.pdf

Podsumowując: pakiet 1 GB internetu miesięcznie za 50 PLN na rok wydaje mi się za mały, ale 45 PLN miesięcznie za nielimitowany dostęp do internetu brzmi już całkiem spoko (jeżeli ma to być alternatywa dla kablowego połączenia internetowego). Czy jest to najlepszy mobilny internet na kartę? Jeszcze nie wiem, szukam dalej. .

.

Drugi przystanek zrobiłem na stronie mojego obecnego operatora komórkowego, czyli Mobile Vikings.

Tutaj opcje są proste: robisz doładowanie i dostajesz internet i przedłużenie ważności konta zgodnie z tabelką:

Vikings mobile internet

Cena za ilość danych jest lepsza niż w Play, ale nie ma możliwości wykupienia nielimitowanego dostępu, dlatego ta oferta interesująca będzie tylko dla osób, które wiedzą że intensywnie z internetu nie korzystają. Dla mnie taki pakiet nie byłby wystarczający jeśli miałbym nim zastąpić internet stacjonarny.

.

Udajmy się więc do lidera technologii LTE – PLUSa.

Internet na kartę w PLUSie można mieć kupując starter za 9 lub 15 PLN (odpowiednio 300 MB i 2 GB internetu), a następnie doładowując go kwotami według tabeli:

plus internet na karte doladowania

Zwracam uwagę na fakt, że sumaryczne kwoty w momencie pisania artykułu uwzględniają dodatkowo bonus związany ze świąteczną promocją. Po zakończeniu promocji tabelka może ulec zmianie, choć wcale nie musi. Co dostajemy? Zakładając że chcemy przedłużać ważność konta o minimum 30 dni wychodzi bite 4 GB za 30 PLN. Jak powiedział Jim Carrey w filmie ‘Kłamca, kłamca‘: ‘Bywało lepiej…‘, choćby u Wikingów opisanych powyżej. Nie znalazłem w PLUSie oferty nielimitowanego internetu, ale można dokupić dodatkowo usługę Nocny Transfer, która daje dodatkowe 50 GB na 30 dni, niestety do wykorzystanie tylko w godzinach 1:00-7:00 w nocy. Hm… jak dla mnie nic ciekawego…

.

Czas na mojego najmniej ulubionego operatora, czyli T-Mobile.

Dlaczego najmniej ulubionego? Bo zazwyczaj jest po prostu drogi. Tym razem jednak można się zaskoczyć, bo oferta T-Mobile nie jest zła. Jeżeli się nie mylę, to można kupić kartę SIM za 5 PLN, a następnie włączyć na niej odpowiednią taryfę z internetem. Do wyboru mamy:

– 2 PLN dziennie za 250 MB
– 10 PLN miesięcznie za 1 GB
– 20 PLN miesięcznie za 3 GB
– 30 PLN miesięcznie za 6 GB

Jak więc widać ceny podobne do tych u Vikingów, ale oferta jest skomplikowana i dużo czasu zajęło mi połapanie się o co w tym wszystkim chodzi. Nadal nie jestem pewien czy dobrze zrozumiałem. W każdym razie trzeba przede wszystkim pamiętać o tym, aby po kupieniu startera wyłączyć pakiet 250 MB za 2 PLN dziennie, bo taki jest włączony domyślnie. Wydaje się być mało opłacalny, więc trzeba go zmienić na inny, w zależności od potrzeb. Oferty nielimitowanego dostępu nie znalazłem…

.

Orange zazwyczaj również nie posiada przyjaznych cen, ale sprawdzić trzeba.

Po chwili szukania znalazłem co następuje: starter można kupić za 9 PLN, a doładowania do niego prezentują się tak:

Orange2

25 PLN za 5 GB to całkiem niezła oferta w porównaniu do pozostałych operatorów, ale warto tutaj zwrócić uwagę na to, że w 4 kolumnie wyraźnie napisane jest BONUS za doładowanie online. Trzeba więc pamiętać o tym, aby doładowania dokonywać za pośrednictwem stron wymienionych w szczegółach promocji: http://www.orange.pl/kid,4000377334,id,4004110563,article.html Aktualnie promocja ważna jest do końca 2015 roku, a co będzie potem – nie wiadomo 🙂

.

Podsumowanie

Wydaje mi się, że nie da się wybrać jednego niekwestionowanego zwycięzcy i muszę podzielić mój wybór na dwie kategorie. Najlepszy mobilny internet na kartę jest jednak zbyt szerokim pojęciem 🙂

.

Internet nielimitowany – tutaj zdecydowanie wygrywa Play, jako jedyny operator u którego taką ofertę znalazłem. Cena 45 PLN miesięcznie nie jest powalająca. Porównując to z innymi wygląda to tak:

– w Orange za 50 PLN jest 12 GB
– w T-Mobile za 30 PLN jest 6 GB (nie widzę większych opcji)
– w PLUSie za 50 PLN jest 11 GB
– U Vikingów za 50 PLN jest 16 GB

Jeżeli więc chcemy mieć święty spokój i nie martwić się tym ile pobieramy i kiedy, to Play jest najlepszy.

.
.

Internet limitowany – jeżeli z góry założymy, że wystarczy nam określona wartość internetu miesięcznie, to można poszukać nieco tańszej opcji. Ponieważ za 45 PLN możemy mieć nielimitowany, więc oferty z limitowanym internetem szukam w przedziale 20-30 PLN. Oferta musi przedłużać ważność konta o minimum 30 dni. W tych granicach mamy:

– 5 GB za 25 PLN w Orange
– 3 GB za 20 PLN lub 6 GB za 30 PLN w T-Mobile oraz Vikings Mobile
– 4 GB za 30 PLN w Plusie
– 4,5 GB za 30 PLN w Play

Biorąc pod uwagę powyższe informacje skłaniam się ku karcie z Orange, aczkolwiek T-Mobile oraz Vikings Mobile mają porównywalnie dobre oferty.

.

O czym nie napisałem?

W zestawieniu nie ma NJU oraz Virgin Mobile. Na ich stronach nie znalazłem oferty internetu na kartę.

Zestawienie obejmuje tylko takie produkty, które nie wiążą się z podpisywaniem umowy na kilkanaście miesięcy. Warto jednak zaznaczyć, że takie opcje również istnieją i jeżeli jesteście nimi zainteresowani, to napiszę o nich kolejnym razem. Dajcie znać.

Zakładałem zakup samej karty SIM, ale praktycznie wszędzie można kupić SIM razem z urządzeniem. Wybór pozostawiam Tobie. Chciałem, aby artykuł był elastyczny. Ktoś może przecież szukać oferty do swojego tabletu, gdzie wystarczy właśnie sama karta. Jeżeli jednak chcesz korzystać z internetu poprzez modem podpinany do komputera na przykład pod USB (tzw. stick), to przeglądając strony operatorów szukaj właśnie takiej oferty, albo kup sobie taki modem osobno na allegro. Ważne jest aby obsługiwał LTE. W celu minimalizacji ryzyka polecam kupić od razu u operatora.

Nie piszę także o możliwości darmowego dostępu do internetu poprzez AERO2. Jeśli nie zależy Ci na super prędkości i chcesz z internetu korzystać sporadycznie, lub za darmo, to jest to niezła opcja. Minusem jest fakt, że będzie działać do 2016 roku, a co później, to nie wiadomo.

.

Pomogłem? Możesz się odwdzięczyć

Jeżeli ten artykuł był dla Ciebie pomocny, to możesz odwdzięczyć się dokonując zakupu wybranego internetu korzystając z naszych linków partnerskich. Nie zapłacisz przez to ani grosza więcej, a my otrzymamy drobną prowizje za polecenie klienta. Z góry dziękujemy za wspieranie naszego bloga 🙂

Link do Play – link kieruje do oferty XBox One i nie moge go zmienić, ale jak już będziesz na stronie Play to korzystając z menu wybierz: Oferta -> Internet -> Chcę internet na kartę. Wtedy będziesz już w dobrym miejscu 🙂

Link do PLUSa – link kieruje na stronę główną PLUS. Z menu należy wybrać: Oferta -> Internet LTE, a następnie Internet LTE tylko SIM lub Internet LTE ze sprzętem, w zależności od potrzeb

Link do T-Mobile – z głównego menu wybieramy Internet -> Internet na kartę

Link do Virgin Mobile – pakiety internetu dostępne są w ofercie #WSZYSTKO. Nie jest to czysta oferta samego internetu, bo są tam też nielimitowane rozmowy i SMSy, ale może kogoś to również zainteresuje

Do Mobile Vikings nie ma programu partnerskiego, ale jeśli przy zamawianiu karty SIM podasz nas jako polecających, to otrzymamy za to punkty wikinga, które będziemy mogli wykorzystać do doładowania naszych telefonów komórkowych. Jeśli będziesz zamawiać kartę w Mobile Vikings, to daj mi znać. Podam Ci adres e-mail, który należy wpisać w pole z polecającym. Możesz napisać do mnie poprzez komentarz pod tym postem, lub korzystając z formularza kontaktowego.

Do Orange na razie nie mam linku partnerskiego, ale może dodam w przyszłości.

.

Szukasz najtańszych ofert by zaoszczędzić? Słusznie. Zobacz także jak możesz sprytnie zarobić. Załóż darmowe konto w banku Raiffeisen i zgarnij gwarantowane 55 zł bonusu zupełnie za darmo. Przejdź do artykułu z dokładnym opisem konta i procesu jego zakładania. Promocja limitowana, nie zwlekaj zbyt długo.

.

Ogromnie dziękujemy za każdą pomoc i życzymy dużo uśmiechu i szczęścia każdego dnia! 🙂

.

50 Comments

 • pijtopiwo Posted 6 lutego 2015 00:05

  Niezłe zestawienie, przydałoby się jeszcze takie z ofertą abonamentową, bo niektóre stawki mocno się różnią, np 12 GB a 25 za tą samą cenę

  • Tomek Pabich Posted 6 lutego 2015 02:59

   Może, kiedyś 🙂
   Dzięki za miłe słowa 🙂

 • Jacek Posted 8 lutego 2015 21:30

  promocja plusa została przedłużona bezterminowo. Fajne zestawienie dzięki. 🙂

 • sager Posted 26 lutego 2015 13:48

  Na popularny serwisie aukcyjnym A. mozemy znalezc karty SIM z pakietami danych wiekszymi niz oferuje bezposrednio operator.

  • Tomek Pabich Posted 26 lutego 2015 15:34

   O, bardzo ciekawe 🙂 A są to same pakiety danych, czy rozmowy też?

 • Sza+anik Posted 10 marca 2015 22:50

  witam, dla córki zakupiłem Play na karte OnLine 50zł.
  Wstępnie uruchomiłem pakiet bez limitu 45zł na miesiąc w nadziei że przy doladowaniu za 50 zł mam ważność 60 dni i po tych 30 bezlimitowego LTE pozostanie mi około 12-14 GB z bonusow:) niestety dziewczynki były chore i u dziadków siedziały na wsi. Ale w zasiegu LTE. Oglądając bajki YT dziennie zjadały 300-400 MB średnio. po 2 tyg wykożystały niemal cały pakiet GB.
  Teraz uruchomilem odnawialny pakiet bez limitu LTE. i jest ok.. nawet nie kożystam z Dialogu/Netii po kablu w bloku. W mieście (Kraków/BB) mamy pobieranie 16-24 Mb/sek.. na wsi u dziadków w domu bez ant zewn 6-11 M/sek
  Podczas naprawdę złej pogody sporadycznie rozłączy. Ale nie przełacza sie na hspa. Cały czas w Play LTE. Na wszelki wypadek w tej chwili wymusiłem na modemie 🙂

  Jakość świadczonych usłóg na podbeskidziu, w kotlinie żywieckiej zadowalająca.

  Polecam ta sieć, i int na katrę bez zobowiązań. Zapraszam na forum PLAY a tam mój test z wynikami dla lte. Szukajcie “zasięg lte w Żywcu..”
  Pozdrawiam

  • mariusz Posted 5 kwietnia 2015 12:58

   play to najgorsza siec jaką znam, ale po koleii; przez 3 miesiące po aktywacji oferty internetu lte z 14 GB danych było ok, w grudniu wszystko “siadło” transfery do 1 mega to codzienność dla technologi lte sieci play w Brodnicy, to już orange na kartę ma hspa na wysokości 5-6 mega. Zgłaszane reklamacje są odrzucane – prędkość mieści się w deklarowanej wielkości. Hspa play to także 512 do 1 mega ale zdarzają się 128 i niżej….. nie można ufać komuś, kto przycina prędkość lub zmienia ustawienia nadajnika.

  • kch3 Posted 1 maja 2015 12:34

   Informacje przydatne, jednak błędy ortograficzne powodują ból zębów.

   • Tomek Pabich Posted 2 maja 2015 15:26

    Chętnie poprawię, jeśli pomożesz mi je znaleźć 🙂

    • Crono Posted 20 maja 2015 10:32

     “Jakość świadczonych usłóg na podbeskidziu”

     BTW świetny artykuł

  • nauczyciel Posted 28 maja 2015 22:53

   Musisz podszkolić się w ortografii.

  • Zbyszek Posted 10 kwietnia 2016 08:25

   Wykorzystały pisze się przez RZ a nie samo Ż,zanim zaczniesz pisać weż słownik ortografii do reki

   • leszek z poczty Posted 28 kwietnia 2016 10:30

    ….Zbychu co się czepiasz, weź to piszę się tak,a nie przez “ż”…o “ogonkach” przy literkach też zapomniałeś panie idealny..

   • eva Posted 21 października 2016 09:27

    A czy żaba przez “ż” i rzaba przez “rz” to dwie różne żaby?A czy rzodkiewka i żodkiewka to nie jest ta sama rzodkiewka? Czepianie się ,jak wiadomo o co chodzi.

 • Kristof Posted 4 maja 2015 12:40

  Trafiłem na tą stronę szukając zestawień dot. internetu mobilnego,
  i w końcu wybrałem ofertę “Przenośnych Wikingów”
  poproszę więc o e-mail żeby wpisać jako osobę polecającą.
  dzięki

  • Tomek Pabich Posted 4 maja 2015 12:47

   Wysłałem na mejla 🙂

 • Riki Posted 21 maja 2015 23:11

  Play to sieć stworzona dla służb mundurowych m.in. policja i musi sobie jakoś skompensować koszta. Nie dziwcie się, że jest to kosztem zwykłych abonentów.

 • nauczyciel Posted 28 maja 2015 22:57

  kożystam, wykożystały

  • Tomek Pabich Posted 28 maja 2015 23:04

   Rozumiem, że to do autora jednego z komentarzy 🙂

 • ania Posted 14 czerwca 2015 23:33

  ja uwielbiam netie. mam od nich giganagrywarke i fon netie za free.

  • BYŁY kilent Posted 23 stycznia 2016 20:35

   NETIA “daje” mi za 50zł/mieś. DO 60kBajtów/sek.

   Jeszcze raz napiszę DO 0,4MegaBITA na s. Nie 40 i nie 4 TYLKO 0,4 Mb/s.

   TO SKANDAL.

   • BYŁY kilent Posted 23 stycznia 2016 20:36

    klient – miało być.

 • ZenekX Posted 15 czerwca 2015 20:53

  Ciężko było znaleźć jakzdrowozyc.pl w google, strona ciekawa, zasługuje na większy ruch. Pozycjonowanie w 2015 stało się bardzo trudne, jest coś co ci się napewno przyda, poszukaj sobie w google – niezbędnik dla każdego webmastera

  • Tomek Pabich Posted 15 czerwca 2015 22:23

   Dzięki, sprawdzę 🙂

 • MarekPe Posted 24 czerwca 2015 18:58

  Co z oferta dla ludzi co potrzebują netu sporadycznie w tablecie??
  Normalny mam w smartfonie.
  Drugi w tablecie gdzie 1GB starcza na prawie rok, niestety nie widzę na rynku nic…. Pakiety tanie i male są na 2-5 dni, a dłuższe koło 100zł, paranoja……. Miałem poprzednio 2GB z orange gdzie konto mogłem przedłużyć na rok ale w salonie mi mówią, że tej oferty już nie ma….
  Pozdrowienia

  • Garland Posted 1 lipca 2015 09:26

   No przecież masz odpowiedź w pierwszej ofercie – Play na rok za 50 zł – 1 GB miesięcznie. Nawet Aero2 bez capcheta Ci wyjdzie drożej, nie mówiąc już o jakości, której w Aero po prostu nie ma.

 • jbl Posted 1 sierpnia 2015 09:20

  W lycamobile za 25 PLN masz 7 GB internetu w prędkości lte

 • podpis Posted 19 września 2015 23:32

  redbulmobile na karte. 50zl na 3 misiące. lte nie ma limitu pobierania danych. kasa na koncie nie znika chyba ze sie nie jest w zasiegu lte. za 3g placisz normalnie.czyli za darmo(teoretycznie) bez limitu.musisz miec aktywne konto i przynajmiej 30 zl na kacie. w praktyce skoro kasa nie znika to zaden problem. jesli skonczy ci sie miesiąc(co miesiąc uruchamiasz lte kodem) zanim zauwazysz musisz tez kodem dokupic za 5 zeta 300 mb transferu i lte znuf smiga.

  • mj Posted 7 grudnia 2015 12:36

   Gdzie można nabyć taki starter?

 • ana Posted 22 października 2015 11:08

  internet mobilny LTE tylko w netii!

 • bobek24 Posted 23 listopada 2015 15:21

  Virgin oferuje chyba 6 Gb, nielimitowane rozmowy i sms do wszystkich za 29 zł.

 • elka1965 Posted 13 grudnia 2015 15:16

  Chcialam sie doradzic, moze mi pomozecie. Mieszkam w UK i jade do Polski na swieta na 3 tygodnie. Nie moge zyc bez internetu i chcialabym wziasc swoj laptop. Jak sie podlaczyc do interntu w Polsce na ten okres. W domu w ktorym bede nie ma internetu. Czy moznaby wykupic dostep do internetu na moj laptop na ten okres i ile to kosztuje? Dziekuje z gory za rade.

  • Tomek Pabich Posted 13 grudnia 2015 16:07

   Najlepiej kupić internet na kartę SIM, włożyć kartę do telefonu i udostępnić połączenie internetowe do komputera. Już od dobrych kilku lat wszystkie telefony mogą działać jak router wi-fi.
   Wszystkie najlepsze oferty internetu na kartę znajdziesz w tym artykule.

   • elka1965 Posted 13 grudnia 2015 16:35

    Super, dziekuje serdecznie za szybka odpowiedz i zycze Wesolych Swiat!

   • elka1965 Posted 13 grudnia 2015 16:52

    A jeszcze jedno pytanie, czy tam gdzie wykupie ten internet beda mi mogli podlaczyc do laptopa, bo nie wiem jak to zrobic na telefonie aby dzialal jako wi-fi router? Dziekuje za odpowiedz z gory.

    • Tomek Pabich Posted 13 grudnia 2015 17:48

     Jeżeli kupisz starter w salonie, to na pewno. W Polsce tego nie testowałem, bo nie musiałem, ale za granicą zawsze w salonie pomagali mi wszystko uruchomić.

     • elka1965 Posted 14 grudnia 2015 00:15

      Thanks and Merry Xmas!

 • Adam Posted 21 grudnia 2015 19:01

  ja mam swój sposób kupuje starter z play 0zł za internet w telefonie i doładowuje za 30zł teraz dodali niedawno opcję 10GB za 10zł więc mam 30GB na miesiąc ważne żeby karta była z play taka jak opisałem myślę że pomogłem 🙂

  • Tomek Pabich Posted 21 grudnia 2015 20:25

   Brzmi całkiem solidnie. Dzięki 🙂

 • Adam Posted 25 grudnia 2015 00:32

  Zapomniałeś dodać, że w Play oprócz nielimitowanego internetu w pakiecie za 45 zł znajdziemy również innej ciekawe opcje. Osobiście korzystać z formuły WWW za 5zł dzięki czemu przeglądam strony www bez utraty danych w pakiecie (dotyczy też flash i java z wyłączeniem youtube) dodatkowo za 10zł miesięcznie mam włączone weekendy bez limitu. Podsumowując doładowaniem za 15 zł miesięcznie przeglądam internet bez limitu, a w weekend relaksuję się przy filmach.

  • Tomek Pabich Posted 25 grudnia 2015 08:31

   Dzięki za dodatkowe informacje. Na pewno się komuś przydadzą.

 • Marek Posted 12 lutego 2016 11:15

  Się okazuje, że to wszystko na kartę to ma limity, dlatego polecam tym co mają możliwość lepiej skorzystać z http://www.airmax.pl

  • Tomek Pabich Posted 12 lutego 2016 22:19

   60 pln miesięcznie 🙂
   Pytanie jeszcze czy szybkość transferu nie jest limitowana…? Nie znalazłem na szybko regulaminu.

   • Marek Posted 19 lutego 2016 15:26

    narazie korzystam i jest ok

 • Marek Posted 19 lutego 2016 15:29

  polecam opinie na http://portal-konsumenta.pl/

 • kamilo Posted 26 kwietnia 2016 23:04

  Musimy pamietac o tym, ze taka siec jak np. Orange po 30 dniach, czyli dlugosci dzialania pakietu zostaje on wylaczony a nie jak np. u Vikingow zminimalizowany do 32kb/s przy dluzszej waznosci konta.

 • krzych Posted 30 maja 2016 19:15

  Internet mobilny w Polsce to jak słoik benzyny do Ferrari.

 • sdfghj Posted 30 listopada 2016 20:07

  taa, rozumim, ali chcem tylko 1 GB na misionc i co wtedy , ha, no co

Add your comment or reply. Your email address will not be published. Required fields are marked *