Webinar - Dlaczego jemy za dużo? 6 powodów głodu

Webinar – Jak schudnąć bez liczenia kalorii?

Webinar – Jak schudnąć bez liczenia kalorii?

 

 .

[embedvideo id=”MnVoazK_Q0E” website=”youtube”]

.

Jeśli chcesz wprowadzać kolejne zdrowe zmiany w swoim odżywianiu,
to zapraszam na serię webinarów

.

[divider]WEBINAR 2[/divider][column size=one_half position=first]
4

Jak opanować apetyt na słodycze?

Listopad 2022 – wykup dostęp do nagrania

Próbowałaś zrezygnować ze słodyczy, ale ciągle do nich wracasz?
Słodycze rujnują Twoje próby odchudzania?
Chcesz wiedzieć jak przestać podjadać między posiłkami i wieczorem?
Brakuje Ci silnej woli? A może skutecznych sposób na poradzenie sobie ze słodyczami?

Zawiera 5% podatku

.

 

 

.
[divider]WEBINAR 3[/divider][column size=one_half position=first]
5

Jak bilansować codzienne posiłki?

1 lutego 2023, wtorek 20:00

Skąd brać białko?
Czy węglowodany są tuczące?
Jak szybko zrobić wartościowy posiłek?
Co potrzebujesz suplementować?

Zawiera 5% podatku

.

Sprawdź szczegóły >>

.

Niższa cena 49 zł obowiązuje do 24 stycznia, później wzrasta do 69 zł.
Webinar będzie nagrany i otrzymasz link do powtórki.

.
[divider]WEBINAR 4[/divider][column size=one_half position=first]
6

Jak wprowadzać zmiany? Utrzymać motywację do zdrowych nawyków? Co robić w trudniejsze dni?

Luty – Marzec 2023

Wiesz co potrzebujesz zmienić?
Masz wiedzę, ale brakuje Ci realizacji w codzienności?

Zawiera 5% podatku

.

Niższa cena 49 zł obowiązuje do dnia webinaru, później wzrasta do 79 zł.
Webinar będzie nagrany i otrzymasz link do powtórki.

 

 


DSC_3057_SocialMedia.

Prowadząca – Maria Pabich

Nigdy nie liczyłam kalorii i moje klientki też tego nie robią. Wiem, że to jest męczące, czasochłonne i stresujące. Chcę Ci pokazać, że można schudnąć bez tego!

Od 2016 roku prowadzę konsultacje indywidualne, pomagam osobom w różnym wieku zmienić odżywianie, pozbyć się kilogramów, odzyskać zdrowie i szczupłą sylwetkę.

Jestem autorką e-booków, kursów on-line. Prowadzę konsultacja, a do tego trenuję bieg na orientację, jeżdżę na nartach biegowych, praktykuję jogę. Spędzam czas z rodziną, przyjaciółmi i uwielbiam podróże.

Chciałabym żeby każda kobieta wiedziała, że w wieku 40 lat można mieć silne, szczupłe ciało i dużo energii każdego dnia.

Wierzę, że warto jest inwestować czas i pieniądze w zdrowe posiłki i aktywność fizyczną. To inwestycja, która zwraca się wielokrotnie. Gdy będziemy o siebie dbać, to nasza ciała nam się odwdzięczą.
.


.

Zobacz co mówią osoby, które już ze mną pracowały:

Na początku roku postanowiłem zrzucić długo odkładane nadmierne kilogramy. Myślałem, że sama, intensywna aktywność fizyczna będzie wystarczająca. W pierwszych miesiącach wszystko szło zgodnie z planem – co pozwoliło zrzucić około 8-9 kg w pół roku, natomiast licznik nagle się zaciął i pomimo ciągłych treningów przez około 2.5-3 miesiące nic nie udawało się więcej wykrzesać.
Wtedy, pomimo nieskrywanego braku wiary w skuteczność diet, dałem się namówić na spróbowanie dodania do wysiłku fizycznego również zmiany nawyków żywieniowych. To co przekonało mnie to brak pomysłów opartych na liczeniu kalorii, a obiecana racjonalna zmiana sposobu żywienia. I jak się okazało był to strzał w 10tkę. Zmiana została oparta o sprawdzone metody, które nie wiązały się z drastycznym ograniczeniem jedzenia, a wytłumaczeniem, że można jeść jednocześnie zdrowo i smacznie. Co więcej, dieta została również sprofilowana na potrzeby lekkich zaburzeń z ciśnieniem, które u mnie występują.
Kolejny, w mojej ocenie kluczowy aspekt, to asysta i opieka podczas wdrażania diety tj. możliwość cyklicznych konsultacji telefonicznych, które na bieżąco pozwały na korektę kierunku diety.
A to co najbardziej cieszy to fakt, że udało się przełamać impas i zrzucić kolejne 5 kg w 2 miesiące, a poziom ciśnienia wydaje się coraz bardziej stabilizować.
Konkludując uważam, że skorzystanie z usług Marysi powinno być obowiązkowe dla każdego sceptyka dietetycznego, tak aby przekonać się, że po prostu można. Ja ze swojej strony gorąco polecam skorzystanie z usług, bo naprawdę warto, a wyniki mówią same za siebie 🙂 Radek

Do Marysi trafiłam poprzez długo obserwowanego bloga, zapisując się na newsletter otrzymałam informacje, że Marysia prowadzi konsultacje dietetyczne. Był to moment w moim życiu gdzie bardzo zależało mi na zmianie moich nawyków żywieniowych oraz mojej rodziny, zwłaszcza mojej prawie 2 letniej córki. Mając już w sobie wykształcone i przeniesione od rodziców w moim odczuciu niezdrowe nawyki żywieniowe nieświadomie bądź mniej świadomie postępowałam tak samo ze swoją rodziną w przygotowywaniu posiłków. Marysia małymi krokami pomogła mi te nawyki przemienić w świadome zdrowe nawyki. Cotygodniowe konsultacje pomogły mi zobaczyć co faktycznie dotychczas jadłam i co mogę zamienić na zdrowe produkty. W mojej diecie oraz mojej córki był problem ze spożywaniem jakiejkolwiek ilości warzyw. Dzięki Marysi pomocy i jej przepisom w prosty i nieskomplikowany sposób zaczęłyśmy z córką jeść o wiele więcej warzyw i owoców. Teraz przygotowuje cotygodniowe menu i wiem, że są to wartościowe posiłki dla mojej rodziny, które przygotowuje bardzo szybko. Jestem bardzo zadowolona z usług jakie oferuje Marysia. Mimo, że nie spotykamy się osobiście to rozmowy, które prowadzimy dają mi poczucie, że jestem zaopiekowana pod kątem dietetycznym. Podchodzi bardzo indywidualnie do mnie i do mojej córki. Od Marysi bije pełen profesjonalizm i ogromna wiedza dotycząca diety i żywienia. Bardzo się cieszę, że z naszej współpracy. Natalia

Skontaktowałam się z Marią, bo niepokoił mnie stan zdrowia i waga mojego syna. Po paru miesiącach współpracy stało się jasne, że mój syn nie był jedną osobą, która na tej współpracy zyskała. Zmieniliśmy sposób żywienia całej naszej rodziny, poprawiło się nasze samopoczucie i przede wszystkim zaczęliśmy mieć kontrolę nad tym, co jemy. Jednak poza mierzalnymi wynikami Maria daje coś więcej – prostotę przekazu. Dzięki niej przestałam czuć się zagubiona w gąszczu informacji i pozbylam się towarzyszącego mi od dawna poczucia winy, że źle karmię swoje dzieci. Teraz po prostu wiem co jest ważne i mogę tę wiedzę dopasować do swojej aktualnej sytuacji. Widzę ogromną poprawę naszego komfortu życia, ale przede wszystkim wiem, że to była jedna z ważniejszych cegiełek budujących zdrowie moich dzieci na przyszłość. Zdecydowanie life changing experience. Jeszcze raz dziękuję i będę polecać wszystkim! Zuzanna

.

.

.

Add your comment or reply. Your email address will not be published. Required fields are marked *