Festiwal Wibracje - joga, medytacja, taniec

Festiwal Wibracje – joga, medytacja, taniec

Festiwal Wibracje – joga, medytacja, taniec

Zdrowe odżywianie to tylko jeden z elementów dbania o siebie i swoje zdrowie. Dietetyka z początkowej fascynacji i hobby stała się moją pracą i to właśnie temu tematowi poświęcam każdą chwilę. Dlatego aktualnie większość tekstów na naszej stronie dotyczy odżywiania.

Ale nie zawsze tak było. Osoby, które są z nami od początku powstawania tej strony mogą jeszcze pamiętać, że kiedyś Jak Zdrowo Żyć stało na 4 nogach.

4Pierwszą z nich było zdrowe odżywianie.

Kolejną aktywność fizyczna, pisaliśmy trochę o bieganiu, rowerze, jodze.

Trzeci temat nazywał się rozwój osobisty i dotyczył pracy nad swoimi emocjami.

Ostatni obszar to były finanse (podpowiadaliśmy jak oszczędzać i planować wydatki).

Wszystkie archiwalne teksty z tych kategorii są nadal na stronie, możecie do nich dotrzeć rozwijając sekcję artykuły w menu na górze.

Przestaliśmy o nich pisać, ale te obszary nadal są dla nas bardzo ważne.

Aktywność fizyczna towarzyszy nam każdego dnia. Cała nasza trójka biega na orientację, Tomek dodatkowo jest trenerem Kadry Narodowej Juniorów. Jeździmy na rolkach, rowerach, nartach biegowych. Ja bardzo lubię również zajęcia jogi, które pozwalają mi zadbać o każdy kawałek mojego ciała.

1Rozwój osobisty również jest dla nas ważny. Dwa lata bez pracy (które spędziliśmy głównie na podróżowaniu) dały nam czas, aby przemyśleć co jest najważniejsze w naszym życiu.

Tak ustalamy nasze priorytety, aby pomimo powrotu do pracy, mieć czas dla Hani, dla siebie, na podróże i nowe przygody.

Jedną z takich przygód jest dla mnie medytacja i uczestnictwo w kręgach kobiet, gdzie poznaję techniki szamańskie i pod okiem doświadczonej przewodniczki uczę się świadomie kształtować swoje życie.

Każdy z tych obszarów bardzo mnie interesuje, lubię uczyć się nowych rzeczy i próbować je na sobie. Dlatego kiedy dowiedziałam się o Festiwalu Wibracje, zapragnęłam wziąć w nim udział.

.

Festiwal Wibracje

Festiwal odbędzie się w dniach 13-16 czerwca 2019 w Białobrzegach (koło Warszawy). Program przewiduje ponad 100 prelegentów, liczne wykłady, warsztaty, zajęcia jogi oraz koncerty, ogniska i co dla mnie bardzo ważne również zajęcia dla dzieci.

3Wśród poruszanych tematów będą między innymi:
– medycyna naturalna,
– sposoby na długowieczność,
– gimnastyka słowiańska,
– wpływ cukru na nasz organizm.

Oraz wiele, wiele innych. Wymieniłam tylko te, które najbardziej mnie interesują.

Pełny program festiwalu znajdziesz na stronie organizatora >>

.

To będą 4 dni pod namiotem, bez komputera, internetu, ale za to w otoczeniu wielu ludzi mając podobne do mnie zainteresowania. Zapowiada się super przygoda!

Daj znać jeśli również wybierasz się festiwal. Może się spotkamy?

.

Wszystkie zdjęcia w tekście pochodzą od organizatorów wydarzenia.

1 Comment

  • Kasia Posted 18 kwietnia 2019 11:07

    Wow! Rozglądałam się właśnie za jakimś miejscem, gdzie mogę zgłębić tajniki gimnastyki słowiańskiej – trochę o niej czytałam, ale chciałabym doświadczyć jej pełniej. Dzięki za informację o tym festiwalu, muszę kupić bilet!

Add your comment or reply. Your email address will not be published. Required fields are marked *