Potwierdzenie subskrypcji - E-book Zielone Koktajle - Jak Zdrowo Żyć

.

Twój adres e-mail został potwierdzony, dziękujemy! 🙂

Witamy serdecznie w gronie subskrybentów naszego newslettera o E-booku Zielone Koktajle. Na potwierdzony adres e-mail będziesz otrzymywać informacje o nowym E-booku. Staramy się, aby wszystkie treści publikowane na naszej stronie były dla Ciebie wartościowe i mamy nadzieję, że tak samo będzie z naszym E-bookiem. Jeśli będziesz mieć uwagi, to napisz do nas. Chcemy stale się rozwijać i każda opinia jest dla nas ważna.

Aby mieć pewność, że nasze wiadomości będą do Ciebie docierały dodaj adres z którego wysyłany jest newsletter do listy nadawców zaufanych: maria.pabich[małpa]jakzdrowozyc[kropka]pl. Nie będziemy wysyłać Ci spamu 🙂

.

..

Jeśli jesteś na naszym blogu po raz pierwszy, to zapraszamy na małą wycieczkę po naszych tematach. Piszemy o:

zdrowym odżywianiu. Na stronie znajdziesz zarówno dużo przepisów na wszelkie pyszności jak i ogólne porady dotyczące zdrowego żywienia.

aktywności fizycznej. Zachęcamy każdego do systematycznego ruchu opisując różne jego formy i dzieląc się konkretnymi wskazówkami i poradami. Opisujemy wrażenia z naszych wyjazdów. Jesteśmy biegaczami, więc sporo informacji dotyczy właśnie biegania.

rozwoju osobistym i duchowym – to ważna część tego kim jesteśmy, dlatego przypominamy Ci, że warto stale nad sobą pracować.

piszemy także o finansach. Podobno pieniądze szczęścia nie dają, ale z pieniędzmi jakoś tak łatwiej się żyje niż bez nich 🙂 Opowiadamy nie tylko o tym jak oszczędzać, ale także jak inwestować pieniądze.

.

Mamy nadzieję, że wśród powyższych tematów znajdziesz coś dla siebie i zostaniesz z nami na dłużej. Serdecznie pozdrawiamy! 🙂

Add your comment or reply. Your email address will not be published. Required fields are marked *